Всяко гостуване на Armin Van Buuren в България е помнено дълго време от феновете на електронната музика и на един от най-обичаните диджей в света.
Няма как да бъде по друг начин, след като всяко парти с холандеца е белязано от специфични приготовления, дълго очакване, свръх доза вълнение и запомнящо се шоу.
Датата 10 август, неделя, също няма да направи изключение. Това е денят, в който Armin ще се появи на сцената на Solar Summer на Cacao Beach, за да влее енергия с музика, зрелищно шоу и магнетичната си личност.
Специално за участието на топ диджея организаторите от YALTA Club ще изградят чисто нова 30-метрова сцена, за да могат да съберат всички фенове от Балканите, които се очаква да пристигнат за партито.
Самият Armin пък идва с екип от професионалисти по пиро ефекти, както и видео и саунд инженери, които заедно с българския екип ще се погрижат да създадат неповторима атмосфера на едно от най-силните партита за сезона.
„Това не е просто любов към музиката, това е моята страст. Това надминава определението за хоби или просто нещо, което харесвам, това е начин на живот. Музиката е от съществено и огромно значение за живота ми...", споделя самият Armin.
Заедно с диджея зад пулта на Solar Summer в неделя ще се качат още младите надежди Julian Jordan, Stefan Popov и Runo.
*Билетите за SOLAR SUMMER 2014 се продават в мрежата на Eventim.bg, YALTA CLUB и Cacao Beach Club.