IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Тейлър Кини предложил брак на Лейди Гага с пръстен-бонбон

24 февруари 2015 09 29

След това певицата получила истински пръстен

Лейди Гага; Снимка: Getty Images

Лейди Гага; Снимка: Getty Images

Отскоро Лейди Гага е сгодена и лети на крилете на любовта. Първият пръстен, който музикалната звезда получила обаче, бил доста нетрадиционен. Оказва се, Тейлър Кини предложил брак на любимата си с пръстен-бонбон.

33-годишният актьор искал да се пошегува с Лейди Гага, задавайки ѝ големия въпрос на Свети Валентин. Ето и какво сподели самата звезда по темата: „Първо той ми даде пръстен-бонбон. Това беше нещо невероятно, аз се разплаках и бях много развълнувана“.

„Аз казах „да“ и той веднага извади диамантен пръстен под формата на сърце. Първо беше бонбонът. Аз бях щастлива с бонбона“, допълва още Лейди Гага. Тя споделя също така, че отношенията ѝ с Тейлър Кини са станали дори по-хубави след годежа.

И макар певицата да е много развълнувана от предложението за брак, което получи наскоро, тя призна пред Access Hollywood, че до „Оскарите“ не е имала време да мисли за сватба, тъй като се е подготвяла за шоуто.

Автор на статията:
Милена Алексиева

КоментариКоментари

Ванес ( преди 10 години )
Колкото и да е ексцентрична на сцената с изпълненията си и костюмите ,все си мисля че си е доста добър човек и не витае в облаците.Пожелавам им много здраве и любов ! Хубава двойка са !
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар