Линдзи Лоън май не е доволна от формите си и често прибягва до Фотошоп, за да се направи по-слаба и секси в мрежата. В средата на седмицата звездата за пореден път демонстрира дигиталните си умения като коригира своя снимка, така че краката и дупето ѝ да изглеждат значително по-слаби.
Феновете обаче не останаха безразлични към измамата на актрисата и ѝ отправиха остра критика.
На кадъра Лоън позира по бански и блуза с дълъг ръкав, а лъжата ѝ лъсна заради странните червеникави оттенъци по краката и лицето ѝ. Стената зад Линдзи пък има необичайна овална форма, което издава, че май има какво още да учи за Фотошопа.
„Краката ми изглеждат червени? Смея се на глас. Единственото червено нещо на снимката е косата ми“, отвърна на упреците звездата.
Колкото и да се опитва да се представи за натурална, Лоън има „досие“ в мрежата като измамница. Миналата година тя отново бе хваната във фотошоп лъжа, след като доста некадърно бе пипнала друга своя снимка, на която приличаше на порно звезда с огромни гърди и ултратънко кръстче. Този път гафът ѝ бе освен в пропорциите и в нарушения контур на дупето ѝ.