Брадли Купър и Ирина Шейк започнаха връзката си само преди няколко месеца, но отношенията им се задълбочават с всеки изминал ден.
Това доказва и фактът, че актьорът и моделът вече ходят на почивка в компанията на майката на холивудската звезда.
Тримата бяха заснети на плаж в Ню Джърси. По всичко личеше, че 29-годишната Ирина се чувства прекрасно около майката на любимия си – Глория.
Присъствието на родителското тяло изобщо не попречи на двамата влюбени да се забавляват, както личи и от папарашките снимки.
Ирина бе заложила на бански в цвят горчица, благодарение на който красавицата за пореден път демонстрира страхотното си тяло.
Преди по-малко от месец пък актьорът и моделът прекараха романтична почивка на няколко локации в Италия.
В нашата галерия може да разгледате снимки от плажния ден на Ирина, Брадли и неговата майка Глория.