Темпераментната Наоми Кембъл е готова да обърне нова страница в живота си и да стане майка. 45-годишният супермодел призна пред Sunday Times, че не е спирала да мисли затова, но все още няма план как да го реализира.
Пред медията шоколадовата перла отрече и слуховете, че има връзка с актьора Идрис Елба (43), за когото се говореше, че е зарязал майката на 23-месечния си син заради Наоми. Всъщност личният живот на Кембъл в момента е загадка и не е ясно дали има мъж в него.
В миналото хубавицата е излизала с доста популярни и влиятелни мъже, сред които Майк Тайсън, Робърт де Ниро, руският милиардер Владимир Доронин и боса на Формула 1 Флавио Биаторе. Никой от тях обаче не успя да плени окончателно сърцето на Наоми и да я заведе до олтара.
Запитана дали кариерата ѝ на модел е причината все още да не е създала семейство и да няма наследници, Кембъл отговори: „Не казвам, че няма да имам деца. Мога да имам, но просто още не знам по какъв начин. Мисля, че ще бъда прекрасна майка. Постоянно мисля за това и ще го направя, когато съм готова. Не бързам“.
Майката на Наоми – Валери, също няма търпение да стане баба, но наскоро призна, че не упражнява натиск върху щерка си и я чака сама да вземе решение кога да я дари с внук или внучка.