Дъщерята на загиналия трагично в катастрофа през 2013 Пол Уокър – Мийдоу, е прибрала 10 млн. долара по нареждане на съда от застраховката на татко си. Три от тях са отишли у адвоката на 17-годишната млада дама.
Сумата е била преведена, след като в съда е доказано, че Пол, който бе пътник в Поршето, ударило се челно и избухнало в пламъци, е бил жертва в инцидента, а шофьорът Роджър Родас е имал само „частична вина“ за инцидента и не е правил опасни маневри, които да доведат до злощастния край.
Информацията за развоя на делото стана ясна едва сега, макар че решението е било взето и изпълнено още преди две години. Делото е било въведено под името на ищеца с инициали Мийдоу У. и затова е убягнало на медиите, пише TMZ.
Междувременно тийнейджърката не смята да спре дотук, а съди и компанията Порше, която вини за смъртта на баща си.
„Мийдоу ще продължи да се бори с Порше, които продават дефектни автомобили, отнемащи човешки животи“, коментира адвокатът на момичето.














Русия свали 164 украински дрона през нощта
Дневен хороскоп за 2 ноември за всички зодии
Плащаме повече за зеленчуци, месо и яйца
Магнитни бури през ноември 2025 г.: Кои са най-опасните дати
2024 г. вероятно е била най-горещата в последните 125 хил. години
Пробив в създаването на диаманти с помощта на електрони
В Китай се готвят да изстрелят ракетата Long March 2F с пилотирана мисия Shenzhou 21
Зоват за победи за ЦСКА с по 5:0, 6:0, 7:0, 8:0!
Тунчев готви капан за Веласкес и Левски
Карлос Насар в компанията на шейхове в Бахрейн + ВИДЕО И СНИМКИ
Фаворит за титлата! Левски е откроява над всички
Възстановяване на самочувствието след раздяла – какво помага?
3 упражнения, с които да намалите мазнините около талията при перименопауза
Нумерологична прогноза за 2 ноември
Таро карта за 2 ноември, неделя
Откриха нови сигнали в мозъка, чрез които се диагностицира Паркинсон
Кои храни са най-вредни за мозъка?
Как да разпознаем инфекциозна мононуклеоза в детска възраст?
Какво е козметичен фастинг и защо набира популярност?
Остави коментар