Макар че на Острова упорито върви слухът, че принц Хари ще предлага брак на приятелката си Меган Маркъл през октомври, близки до кралската особа смятат, че това ще се случи още през лятото в Африка.
Близки до малкия син на Чарли разкриха пред Daily Star, че 32-годишният Хари планирал да зададе важния въпрос на предстоящото им междуконтинентално пътешествие.
„Африка означава всичко за Хари. Точно там той и Уилям „избягаха“ с баща си след смъртта на майка им. А и брат му предложи на любимата си брак преди години на този континент“, разкри източник пред медията.
Хари и Меган (35) се срещат от миналото лято, като пазеха романса си в тайна до ноември. Принцът толкова е хлътнал по брюнетката, че вече търсел къща, в която да свие семейно гнездо.
„Той наистина вярва, че Меган е неговата сродна душа. И двамата обожават Африка“, добави информаторът.














Немо връща трофея от Евровизия 2024 г. заради участието на Израел
Забраниха хиджаб и бурка за момичета под 14 години в Австрия
Неизвестна болест унищожава морските таралежи от вида Diadema africanum
Hungry Hippo: Rocket Lab тества ракета Neutron (снимки)
Китай пуска най-големия в света суперкомпютър с изкуствен интелект
Открит е енергиен източник, който може да захранва цялата планета
3:3! Лудогорец и ПАОК разделиха точките след мощна голова престрелка
Лудогорец - ПАОК 3:3
Асен Митков с емоционално обръщение
Кобрата или Гасиев е по-тежък? Ето какво показа кантарът
Традиционна капама за Коледа
Дневен хороскоп за 12 декември, петък
Изключително начало на 2026 за 4 зодии
Съветите на Петър Дънов при високо кръвно налягане
Как стресът влияе на качеството на съня и как да го намалим преди лягане?
Функцията на сълзите и различават ли се те при тъга и щастие
На какво се дължат нарушенията в пубертета?
Луличка – източник на алкалоиди, използва се като жлъчегонно и стомашни неразположения
Остави коментар