IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Джордан и Питър Андре ще осиновяват българче

18 февруари 2008 07 17

Осиновителната вълна на звездите стигна и до нашата мила родина, за съжаление

Джордан и Питър Андре ще осиновяват българче

Питър Андре и съпругата му Джордан обявиха, че са готови да осиновят българско сираче, съобщава Фимейлфърст.

Те гледали филма за децата от Могилино и останали потресени от видяното.

„Не съм емоционална, но видях това нещо по телевизията за българските сираци и то разби сърцето ми. Определено искам да осиновя българско дете. Имам място, а Питър ще помага“, казва Джордан.

Двамата вече имат три деца и смятат, че осиновяването на бебе от затруднената страна (това се отнася за България) е най-добрият начин да увеличат семейството си.

Джордан, чието истинско име е Кейти Прайс, разкри още как се справя с лошите настроения на децата си.

„Когато децата ми плачат, начинът, по който се справям, е като ги оставя. „Плачеш ли? Не те чувам! Ще трябва да плачеш по-силно. Знаете, обратната психология“, разкрива тя.

„Но Питър не може да се справи с тях, когато плачат. Смятам, че това е разликата между мъжете и жените“, добавя Джордан.

До сега любими „дестинации“ за осиновяване бяха африканските и азиатските страни. За съжаление, и нашата държава е на път да се превърне в източник на деца за холивудски звезди.

КоментариКоментари