Майката на три дечица не е доволна от размера на гърдите си, намира ги все още за прекалено големи и увиснали.
„Гърдите ми изглеждат добре със сутиен (размерът на чашката й е D), но когато се съблека, увисват прекалено много. Когато легна, става още по-зле“, обяснява манекенката.
„Има десет сантиметра разстояние между тях, а на всичкото отгоре имам и риплинг и имплантите си личат“, не спира да изрежда недоволствата си Джордан пред списание Closer.
Лекарите от клиниката, в която тя се оперира, са на мнение, че тя трябва да изчака поне още година, за да легне отново на операционната маса.
„Трябва да се възстанови не само физически, но и психически. Да свикне с новия си външен вид“, обяснява лекар.
Наскоро Джордан претърпя „пълня промяна“ - намали гърдите си и от руса се превърна във вамп-брюнетка.
Освен за промяната на гърдите, Джордан се е замислила и за премахване на мастните натрупвания около ханша и прибирането на кожата от вътрешната страна на бедрата, без да си дава сметка, че роди преди година и на тялото му трябват поне три години, за да се възстанови напълно от бременността.
Какво мисли Питър Андре за безкрайните операции на жена си не е ясно, но ние сме на мнение, че е добре да я успокои навреме, за да не се превърне в женския вариант на Майкъл Джексън.