Гуинет Полтроу най-накрая успя да заведе своя Брад до олтара.
Не става въпрос за Брад Пит, за когото бе сгодена преди повече от 15 години, а за Брад Фалчък – телевизионният сценарист, който сложи годежен пръстен на ръката ѝ в началото на годината. Двойката се е венчала в Хемптънс през уикенда, пише E! News.
Фалчък е бил забелязан да пристига в дома на Гуинет в червена кола, издокаран в костюм. Малко по-късно там се е появил и колегата и близък приятел на Полтроу – Робърт Дауни Джуниър, написа PageSix. Гуинет и Брад се запознаха през 2014 по време на телевизионната продукция „Glee“.
Това е втори брак за актрисата, която бе омъжена за вокалиста на Coldplay Крис Мартин. От него тя има две деца – Епъл и Мозес. Фалчък също има двама наследници от предишен брак, приключил през 2013 г.