IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Наградени вдъхновения

15 април 2008 10 15

Вижте кои снимки определихте за най-вдъхновяващи

Наградени вдъхновения

След няколкоседмично изпращане на вдъхновения от ваша страна и разглеждането им, оразмеряването и публикуването им в Tialoto.bg, дойде ред и на края на играта на сайта ни и Max Factor- Оцвети нови хоризонти.

Читателите на Tialoto.bg гледаха, гласуваха и определиха кой ще получи наградите на Max Factor.

Подреждането е първо по рейтинг и после, в рамките на даден рейтинг - по брой гласували.

Най-най-най-харесваната снимка, т.е с рейтинг 5 и с най-много гласували е тази на Бисерка Йорданова.

Тя получава и голямата награда- пълен комплект гримове на Max Factor в парти-чанта, за да се превърне самата тя в нечие вдъхновение, ако все още не е, разбира се.

Комплект спирала Masterpiece Beyond Length с червило Lipfinity Colour&Gloss пък ще получат

Симона Симeонова

Виолета Порашка

Николай Василев

Гергана Хинева

Мария-Магдалена Коджаева

Поздравления и приятно гримиране на всички спечелили. Сигурни сме, че Николай ще намери кое момиче да зарадва с подаръка.

А това, че играта ни свърши, изобщо не означава, че не очакваме всеки ден вашите снимки на вдъхновяващи, зареждащи, усмихващи и прекрасни моменти или места, които да публикуваме в рубриката ни „Вдъхновение на деня“.

Всички победители ще получат мейл за потвърждаване, на който трябва да отговорят до края на тази седмица. Наградите ще им бъдат изпратени по куриер в началото на следващата седмица.

КоментариКоментари