Дуети, дуети – това беше основният телевизионен акцент снощи в ефира. В „Пей с мен“ това си е основната фабула, но и задачата в конкурентното шоу Мюзик Айдъл 2 беше същата. Май нямаше стилистични гафове или поне ние не забелязахме такива. Засега.
Най-забавното беше, че по bTV най-много овации събраха дуетите на фолк звездата Анелия с Ясен и Галя от Каризма, която пя с нова очарователна прическа в дует с Денислав. Те и двете са били рамо до рамо (и глас до глас) с Миро, който пък се изявява в паралелното музикално шоу по Нова телевизия.
Преди петия концерт на айдълите тийнейджърският идол Денислав заяви, че предпочита да пее с Анелия, но този дует му се размина. Въпреки това след изпълнението му с нежната половинка на дует Каризма публиката избухна в аплодисменти, а и журито остана доволно.
Самата Галя заяви след това, че непременно иска да направи съвместно изпълнение с чаровния Денислав. Според нея след като Миро пее с когото си иска, е дошъл и нейният момент да опита нещо ново. Галка направо срази публиката със свежата си възкъса коса и енергичното си присъствие на сцената. Отива й, да.
Деница пък пя със Свилен от "Остава", но според журито не се справи особено добре. Голяма част от публиката сподели същото мнение, а се чуха и обвинения във фалшиво пеене. Парчето "Шоколад" се оказа трудно за считаната за най-голяма фаворитка Деница. И противно на очакванията - доста горчиво за нея.
Вчера беше и рожденият ден на Ивайло. Неговата партньорка по песен Силвия Кацарова му изпя „Happy Birthday to you“ още в самото начало, защото те откриха Големия концерт.
След края на изпълненията всички финалисти в Мюзик Айдъл 2 заедно със звездните си гости хапнаха торта и пиха шампанско с рожденника.
А вие разгледайте дуетите в целия им блясък горе в Галерията. Отваря се след кликане в кафяво.