Списъкът с актьори, които безстрашно се мятат в музикалната индустрия главоломно расте. За обратната тенденция пък да не говорим.
Сега е време да посрещнете и поредното дете на киното, престрашило се да извие глас – Скарлет Йохансон.
Някои биха се запитали, за какво й е на тази превъзходна млада актриса да се захваща с разчитане на ноти. Ами, просто така. След като веднъж успяла да изимитира няколко животни в гората, решила, че възпроизводствените й качества са достойни за голямо всеослушание (разбирайте голяма сцена).
Актрисата-песнопойка съвсем прагматично прилагала даденостите си. По време на записите на албума си тя излизала нощем и слушала крясъка на совите. След което се връщала в студиото и с пълно гърло „изпявала“ чутите преди малко птичи звуци.
Да не говорим, че в една от песните си Скарлет влиза в образа на...светкавична буря.
Направо ни настръхват косите.
Въпросният албум на Скарлет Йохансон, който официално е на американския пазар от онзи ден, е с поспаливото заглавие „Anywhere I Lay My Head“ и е издържан в леко алтернативен стил – инди рок.
Оценката на критиците, е че нейният алтов глас отначало грабва вниманието със своята дълбочина и еднообразност, а по-късно, меланхоличните й и необработени вокали, направо могат да те разстроят или приспят.
Всъщност това не са първите опити на Скарлет да пее. По време на музикалния фестивал Коачела в Калифорния миналата година, Скарлет отпусна глас пред тълпата. Присъстващите още тогава потвърдиха, че талантът на мис Йохансон в пеенето е доста под въпрос.
Ние няма да я съдим, преди да я чуем, но въпреки това си оставаме ма-а-алко скептични.
Скарлет, по си ни харесваш на големия екран.
О, Боже. Скарлет ще пее. И слуша...совите за пример
22 май 2008 06 38Чисто новата конквистадорка на тоналностите е госпожица Йохансон. Да се радваме или да плачем, ще разберем съвсем скоро














Предупреждение за цунами в Япония след земетресение от 6,7 по Рихтер
След София - Пловдив също ще има площад "Журналист"
Обедна прогноза
Бюджетът за отопление се топи: Колко струва огрев на дърва, екобрикети и пелети (ВИДЕО)
MeerKAT засече радиосигнал от междузвездната комета 3I/ATLAS
Неочаквано откритие: Момиче намери на плажа следи от гигант на 200 млн. години
Канадски учен твърди: Извънземни се крият на Луната и шпионират Земята
Учени откриха „блуждаеща“ планета, която поглъща 6 млрд. тона вещества в секунда
Манчестър Сити – Ливърпул
Лудогорец – Арда
ЦСКА 1948 – Черно море
Шеф на ЦСКА със спешна мисия в Португалия
Седмична таро прогноза за 10 – 16 ноември
Трапезата на Свети Мина
Какво да хапвате за здраво сърце, бъбреци и кожа?
Стек хапки с чесново масло и зелен фасул
Епидемия от самота и отсъствие на принадлежност мъчи съвременния човек
Приемът на мелатонин се свърза с повишен риск от сърдечна недостатъчност
Доц. д-р Красимира Христова с международно признание на световния форум по хипертония в Китай
Мобилни екипи на Националния център за психосоматика осигуряват психологична грижа за пациенти с тежки заболявания в София
Остави коментар