Към кандидатите за участие в риалити шоуто, което ще се излъчва по BBT, има две изисквания - да са на възраст над 16 години и да нямат пластични операции.
Първите бодибилдинг желаещи бяха манекенките-близначки Шехтови, поп-фолк певицата Анна и Васко Мавриков от "Господари на ефира".
В крайна сметка дванадесетте одобрени кандидати ще ваят тела във фитнес зали. Професионални инструктори, сред които е световният ни шампион по културизъм Христомир Христов ще съставят индивидуални програми за всеки един от участниците.
В края на всяка седмица чрез гласуване зрителите ще определят един участник, който напуска шоуто. Шоуто ще продължи три месеца като в края победителят ще си тръгне с 9000 лв.
Илиян Тонев-Фокси впечатлява Ана Шехтова с яки мускули. Митьо Крика пък мери бицепси с двамата инструктори, докато желаещи да участват в шоуто се редят за кастинга. Снимки: Булфото
След „Биг брадър“ и „Стар академи“ започна и фитнес риалити шоу
18 април 2005 14 04Кастингът за първото фитнес реалити шоу в Бългaрия "Оптимум фигура" започна в понеделник при засилен интерес.

Сподели
Коментари


Още от Новини
Коментари
