IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Късо, кестеняво и рошаво - що е то? Косата на Виктория

10 септември 2008 09 48

Освен нова прическа Вики си има и нова приятелка. Коя ли е поредната жертва?

Късо, кестеняво и рошаво - що е то? Косата на Виктория

Не се и съмнявахме, че съвсем скоро Виктория ще ни се покаже с чисто нова визия. И както се досетихте поводът за това е повече от подходящ - Седмицата на модата в града, който никога не спи – Ню Йорк.

Интересното обаче, е че Вики най-вероятно се е вдъхновила да смени визията в движение. На първите ревюта, на които я видяхме тя все още можеше да си сресва „косичката“.

Но шоуто на един от любимците си – Марк Якобс, тя уважи с късо подстригана, тъмно кестенява прическа и плътно прилепнала по тялото рокля, тип „молив“.

Да си признаем, когато я видяхме за първи път се изстреляхме смутени назад към облегалката на стола, но след 2-3 минути взиране в главата но Виктория, взехме да свикваме.

Госпожа Бекъм има и още една придобивка, с която трябваше да се похвали пред света – чисто нова приятелка.

Не е за вярване, но своенравната Дженифър Лопез се пречупи под таланта на обсебващата Виктория.

Двечките не се разделиха през цялата вечер и като вещи в занаята обсъдиха колекцията на Марк Якобс за Пролет 2009.

Джен упорито върви по стъпките на Виктория и до няколко дни започва снимки по участието си в американското модно шоу „Project Runway“. Миналият сезон Пош бе официален гост в същото телевизионно предаване.

Ако започнем да поливаме с шампанско всяко сприятеляване на Виктория, то сме сигурни, че през ден ще сме пияни.

КоментариКоментари