Преди да изпратим високосната 2008 година със смесени чувства, ще се появят много класации и ще се раздадат купища титли.
Всъщност вече се започна, при това много атрактивно.
Списание People обяви класацията си за най-секси мъже на света. О, дръжте се, има изненади, но иначе е много приятно.
На първо място е Хю Джакман, който скоро ще видим в последния филм на Баз Лурман, наречен Australia.
Нас малко ни учуди избора на списанието, но неговите редактори го обясняват изчерпателно. „Той е 3 в 1 – пее, танцува и добре си служи с оръжие“, уточняват те.
Никол Кидман, която му партнира в същия епос, добавя, че 40-годишният й колега направо „оставя публиката без дъх с брилянтното си изпълнение в Australia“.
Още не сме сигурни дали е така, но официалната премиера на лентата е само след седмица и скоро ще разберем дали Хю Джакман наистина кара женските сърца да пърхат от страст.
След ролите му в „Престиж“ и „X-Man“ бяхме очаровани, но не толкова, че да ни се подкосят краката.
По-важното обаче е, че на второ място не е някой случаен мачо, а самият Крейг. Даниел Крейг.
Британецът с изпепеляващо сини очи, който вдъхна съвсем нов живот на Джеймс Бонд, според нас напълно заслужено е в Топ 3 на най-горещите мъже на планетата.
Участието му в култовия вече „Казино Роял“ преобърна представите ни за страст, мускули и секси излъчване, събрани на едно място.
На трето място е Джон Хам, звездата от американското телевизионно шоу Mad Men, който не е особено популярен в Европа.
Следва го младата секс икона Зак Ефрон, участвал в няколко телевизионни и кино продукции, сред които „Училищен мюзикъл“ и „Лак за коса“.
Петицата завършва телевизионният актьор Робърт Бъкли, който тук май не сме гледали по националните канали все още.
Дейвид Бекъм, Хавиер Бардем и плувецът Майкъл Фелпс също са в челната десятка.
Някои от предишните носители на титлата като Брад Пит, Мат Деймън и Джордж Клуни този път са извън първите места.
Малко ни липсва Джъстин Тимбърлейк и някое лошо момче от типа на Джони Деп например, но се надяваме, че ще попаднат в следващата класация.














Късмет и любов за три китайски зодии от 10 до 16 ноември
"Блуждаеща планета" поглъща околната материя рекордно бързо
Канадски учен твърди: Извънземни се крият на Луната и шпионират Земята
Учени откриха „блуждаеща“ планета, която поглъща 6 млрд. тона вещества в секунда
Може ли човек да оцелее в черна дупка
Астронавтите масово страдат от космическа болест – какво представлява тя
Олимпиакос надви Партизан в края, Реал взе Ел Класико с тройки
Сабаленка и Рибакина ще спорят за титлата във Финалния турнир в Рияд
Орела за грешника за Добруджа: Тази глупост граничи с не знам каква простотия!
Рибакина е на финал на Мастърса при жените
Дневен хороскоп за 8 ноември, събота
Пало санто – срещу негативна енергия и за уют в дома
Уран преминава в Телец на 8 ноември – старото отпада от живота ни
Фрути акценти в маникюра – модерни за всеки сезон (+снимки)
Епидемия от самота и отсъствие на принадлежност мъчи съвременния човек
Приемът на мелатонин се свърза с повишен риск от сърдечна недостатъчност
Доц. д-р Красимира Христова с международно признание на световния форум по хипертония в Китай
Мобилни екипи на Националния център за психосоматика осигуряват психологична грижа за пациенти с тежки заболявания в София
Остави коментар