Почти бяхме забравили за комбинацията Бритни и позор.
Британските й фенове обаче набързо си я припомниха, след покъртителното й живо участие в една от най-големите музикални продукции за млади таланти на Острова - „The X Factor“.
Поредният хит на Спиърс „Womanizer“ огласил залата на предаването в събота вечер (29.11), но вместо обещаното супер шоу, публиката получила сковано сценично клатене, при това на плейбек.
Бритни не се беше появявала на британска сцена повече от пет години и със сигурност „абсолютно бедствие “ било последното нещо, което е очаквала да чуе по адрес на представянето си.
Спиърс успяла да вбеси и продуцента на шоуто, Саймън Коуел, след като отказала да изгледа изпълненията на младите участници и забранила на журито (Дани Миноуг, Шерил Кол, Саймън) да я посети в гримьорната.
Присъстващ на "цирка" разказва: „Когато журито отиде да я види, охраната не позволи на никого да влезе. Никога не сте виждали толкова много охранители. Дори пред гримьорните на журито беше пълно с охрана на Бритни“.
След излагацията по време на предаването Спиърс отишла в всеизвестния лондонски клуб G-A-Y за да отпразнува 27-мия си рожден ден.
И въпреки, че персоналът на заведението й поднесли голяма торта и сърдечно я поздравили за празника, тя отказала да се покаже и да благодари за милия жест.
Е, вече Бритни диша спокойно, защото се завърна на родна земя и днес (02.12) тя официално ще отпразнува рождения си ден и излизането на новия й албум „Цирк“ („Circus“) с участие в ток-шоуто „Good Morning America“.
Вижте изпълнението на Бритни, тук.