IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Музикален флирт със средиземноморски дъх

5 декември 2008 16 00

Steve Lawler ще ви накара да се развихрите до припадък със секси микс

Хубаво е, когато можете да флиртувате с музика. Снимка: sxc

Хубаво е, когато можете да флиртувате с музика. Снимка: sxc

Мечтаете ли си за лек средиземноморски полъх с дъх на приближаващи снежни преспи? Ние бихме добавили и чаша изстудено и леко газирано вино. Приказка.

Тази прекрасна история може да продължи, при това изцяло в стил Медитеранео, защото довечера в Ескейп е самият Steve Lawler.

Той си е чист британец, обаче 7 лета е бил резидент в клуб Space в Ибиса, което си е силно парти-място в южняшки стил.

Всички смятат Стийв за откривателя на twisted house – приятен електронен стил, който се пръкна през 90-те години изпод неговия пулт.

Ди джеят обаче отдавна не се вкарва в определени рамки и смесва най-различни стилове, при това резултат е енергичен и много танцувален.

Мистър Lawler също така обича хората на дансинга да флиртуват и понеже танците имат точно тази цел, смята работата си за свършена, ако успява да пуска секси и фънки парчета.

Е, ние смятаме да се развихрим около него тази вечер, за да се убедим на място колко секси може да бъде един британец с испански стил и убийствена музика.

Ако ви останат сили в събота вечер, след като сте отпразнували няколко именни дни, можете да посетите фестивала Chronic Vibez.

Той ще гърми в парти-център 4km и ще приюти феновете на reggae, drum & bass и breakbeat.

Специален гост на вечерта е ди джей Малдини. Е, футболната секс-икона Паоло Малдини не е сменил амплоато си, а истински британец се подвизава с този псевдоним.

Ди джей Малдини е част от английската формация Bad Company, която е машина за drum & bass хитове вече 10 години.

Преди него в партито ще се включат български и сръбски ди джеи, които ще подгреят феновете с горещ микс. Но без греяно вино, за съжаление.

КоментариКоментари