Ветеранът в жанра Лицето обяви Братя Мангасарян за крадци .
“Не мога да седя и да гледам безучастно как някакви витизчии се правят на рапъри и се гаврят със сцената, за която ние сме бачкали десет години ”, заяви Лицето.
“Поне да бяха смешни парчетата, ами те не са – напъват се да са забавни, но преиграват и са жалки. Даже песните им не са техни – “Бай Мангау” е гепено от парче на Блек Сабат , а “Въф кубъ” е гепено от “Във клуба” на 100 Кила . Аз продуцирах първата циганска рап група Бенга още преди 3 години и момчетата от нея много искат да се запознаят с Братя Мангасарян”, допълва разгневеният рапър.
Съвсем скоро на пазара трябва да се появи шестият албум на Лицето, който най-вероятно ще съвпадне и с издаването на дебютния албум на братята.
"Бай Мангау" е песен на Блек Сабат
18 май 2005 09 30След препирните между Ъпсурт, Мишо Шамара и лагера на Снайпер рекърдс, в България започна поредната рап война.

Сподели
Коментари


Още от Новини
Коментари
