IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Линдзи отрече да сваля Лиъм

4 януари 2020 12 00

Коментарите ѝ в Instagram били невинни

Снимка: Reuters

В клюкарските хроники се появиха догадки дали новата „жертва“ на Линдзи Лоън е Лиъм Хемсуърт. Актрисата наскоро остави коментар под негов пост в мрежата и това не е първият ѝ опит да се добере до австралиеца.
Лоън гостува в новогодишното шоу на Анди Коен по CNN и разкри намеренията си.

„Мисля, че всички спекулации дойдоха от факта, че бях в Австралия. Лиъм сърфира много, а аз работя с WOW Foundation по една инициатива за терапия чрез сърф, която се казва Waves of Wellness в Австралия. Хората като нас винаги са обградени с клюки“, коментира Линдзи.

Всички спекулации тръгнаха покрай един коментар на селфи на Хемсуърт, на което той позира със сърф в Мелбърн. „Какъв епичен ден. Страхотен начин да започнеш годината. Благодаря @urbnsurf, ще се завърна скоро“, написа хубавецът, на което Линдзи остави коментар под формата на емотикона с молещи се ръце.

Малко след това фенове на Лиъм започнаха да спекулират с включването на Линдзи и да намекват, че тя си търси свалка.
Всъщност това не е първият опит на Лоън да завърже разговор с бившия на Майли. През септември 2019 тя разкри, че се е опитала да се свърже с Лиъм, докато беше в Австралия, снимайки лентата „The Masked Singer“.

„Защо не се видяхме в Сидни или Бонди“, коментира тогава актрисата под пост, споделен от E! News касаещ Лиъм и брат му Крис.
Малкият Хемсуърт се раздели с Майли Сайръс през август и оттогава името му бе свързано с актрисата Мадисън Браун и модела Габриела Брукс.

Автор на статията:
Tialoto.bg

КоментариКоментари