IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Кейт Ъптън рекламира обувки, благодарение на по-пищните си форми

30 януари 2013 12 20

Американката смени фина французойка за новата кампания на обувките на Sam Edelman

Снимка: Sam Edelman

Снимка: Sam Edelman

Русата сексбомба Кейт Ъптън бе избрана да рекламира обувките на дизайнера Сам Еделман (Sam Edelman ). Очарователната блондинка засне една фотосесия в ретро холивудски стил в черно и бяло. Хубавицата позира по черно бельо и демонстрира знойното си тяло и естествен чар.

Все повече дизайнери и марки търсят по-естествени жени. Дами, които не умират от глад и не демонстрират кльощави тела. Това е и една от причините изборът да се е спрял точно на Кейт за тази рекламна кампания.

„Избрахме Кейт, защото тя не е от кльощавите модели", казва фотографът Дейвид Липман пред Women's Wear Daily. „Тя е красива и е истинска американка", допълни той.

На кадрите мис Ъптън е облечена в черна, нежна рокля и боди в съшия цвят. Тя оглежда отражението си доволно в огледалото, а след това се обгражда от купища обувки в нова секси поза.

Преди Кейт лице на марката е била французойката Шарлот Кемп Мул. Нейната смяна бележи ново начало в политиката на бранда.

„Дойде точното време за промяна. Беше доста трудно да изберем ново момиче", каза дизайнерът.

Изборът му определено може да радва 20-годишната американка, за която това е първата голяма модна кампания. Тя вече показа амбиции да се превърне в топмодел, след като успя да превземе три корици на Vogue (американския, италианския и великобританския) миналата година.

Вижте прелестната Кейт в галерията ни.

Автор - снимка
Автор на статията:
Мария Господинова

КоментариКоментари