fallback

Грим за коса

08 March 2014 09:15

Вижте каква е тенденцията в косите на IT момичетата и звездите!

Снимка: L'Oreal Professionnel

Ако довечера сте на парти и все още нямате идея за визията си, има нещо ново в света на козметиката, което може би ще се превърне в любим ваш похват за преобразяване.

Любителките на грима вече ще се радват и на още една негова форма – грим за коса. Това е новото изобретение на козметичния гигант L'Oreal.

Първият „грим за коса“ от L'Oreal Professionnel дава изключителната възможност да оцветите кичури в косата си в цвят, който е най-подходящ за излъчването ви или който предпочитате. Цветът в отделни кичури в косите е тенденция, която се настани трайно и в по-луксозните и елегантни визии на дамите. Лаборатории L'Oreal Professionnel разработват за първи път уникална технология с вибриращ и интензивен цвят, с който можем да се разделим безболезнено и безвредно след няколко дни.

Автор на статията:
Люба Вангелова
fallback