IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Предложение за това как да имате френско лято

4 юни 2014 13 01

Вижте коя е новата концепция за красотата, която може да промени отношението ви към живота

Творбата, спечелила трето място с автор Таня Кънчева. Снимка: Bioderma

Творбата, спечелила трето място с автор Таня Кънчева. Снимка: Bioderma

Модата и козметиката винаги са вървели ръка за ръка. Това са две от най-значимите сфери на лайфстайла, които вълнуват жените по цял свят. Често се впечатляваме от съвместни проекти между марки от двете сфери.

Представяме ви един такъв проект, който интригува с актуалността на темата и свежия резултат. Специалистите от козметичния бранд Bioderma знаят най-добре как се съхранява младостта и колко ценна е тя. Разбира се, грижите за кожата са само едната страна на този въпрос. От другата страна е отношението към самия живот. А той е хубав и нямаме нужда от доказателства, за да му се наслаждаваме.

Именно такова е отношението към живота на парижанката. Свежа, със самочувствие, винаги готова за нови предизвикателства, омагьосва с естествен чар и обаятелност, без да влага особено старание за това. От нея струи лекота и вечна младост.

Точно това е поводът за едно любопитно модно събитие с главен герой френската дермокозметична марка Bioderma. Името на събитието е La Vie En Rose на дизайнерската платформа „Иван Асен“ 22 на дизайнерката Нели Митева. Темата е насладата от живота, като по този повод ще бъдат представени колекции на млади дизайнери, работили по темата La Vie En Rose. Това е своеобразен бунт към всичко натруфено и елитарно в живота ни, точно каквато е модната философия на Коко Шанел. В съвместното начинание на „Иван Асен“ 22 и Bioderma амбицията е да бъде показана една изцяло нова концепция за красотата. Общото между козметиката и модата е именно в тази гледна точка.

Моделите като част от концепцията La Vie En Rose ще въведат и емблематичния розов продукт мицеларната Sensibio H2O на Bioderma. Този любим продукт на дамите от цял свят бележи нова епоха в хигиената за чувствителната кожа. От 12 юни в дизайнерското пространство „Иван Асен“ 22 ви очаква невероятен празник на закачливата и непринудена мода. Заедно с познатите имена от събитията от предишни години, под един покрив ще се съберат и някои нови – Papieta by Марияна Рибарова, Малката гад, Gizda by Катя Лозанова и Вяра Терзиева. За аксесоарите имат грижата Виктор Павлов и Калина Чанкова. Изненадата е участието на Jasminia Jovy Jewellery на дизайнерката Ясмина Йови от Германия.

Част от колекцията бижута на дизайнерката Ясмина Йови от Германия. Снимка: Bioderma

По време на събитието ще бъдат представени резултатите от конкурса, създаден около философията на мицеларната вода Sensibio H2O на Bioderma и френската тема La Vie En Rose, които се превръщат във вдъхновение за младите дизайнери и художници.

Проектите на победителите (първо място – Боряна Чернева, второ място – Марина Симеонова и трето място – Таня Кънчева) ще бъдат отпечатани върху екочанти и изложени в шоурума наред с дизайнерските модели.

Творбите, спечелили съответно второ място на конкурса – автор Марина Симеонова и първо място – Боряна Чернева. Снимки: Bioderma

Очаквайте и една романтична фотосесия, в която фотографката Диляна Флорентин и гримьорът Слав ще пресъздадат парижка атмосфера в интериорни и улични пространства на София!

Автор на статията:
Люба Вангелова

КоментариКоментари

Анонимен ( преди 10 години )
рекламата ли ще ми донесе това тяло?
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар