Фантастичните филми продължават да чупят боксофисите с приходи и по тази причина и модата се изкуши да наблегне на тази тематика. Моделът Грейс показва нетрадиционна визия в холандския Vogue, като на почит е сребристото и металикът.
Дамата е с авангардната прическа и е попаднала в някакъв космически кораб. Кадрите са белязани от различни светлинни лъчи, а на половината снимки Грейс загадъчно е покрила лицето си с огледален аксесоар.
Дрехите обаче не са прекалено футуристични и спокойно някоя съвременна дама може да си ги сложи. Сака, панталони и клинове са на почит през есента. Обувките са в странни платформи, но за щастие, далеч от стила Гага.
Тоалетите са на Alexander McQueen, Celine, Paco Rabanne, Chalayan, Iris Van Herpen, Antonio Berardi, Versace, Mugler, Chanel и Gareth Pugh – доказали се имена в модния свят.
А как си представят бъдещето, вижте в галерията ни.