IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Каролин Мърфи и кимоното в нова роля

18 февруари 2013 14 20

Супермоделът позира за пореден път пред обектива на Марио Тестино

Снимка: Марио Тестино за Vogue, САЩ

Снимка: Марио Тестино за Vogue, САЩ

Каролин Мърфи отлита към сърцето и душата на японската столица - Токио, за да облече тоалети в минималистичен, но много модерен стил, вдъхновен от азиатската култура.

Всичкото това се случва в новия, мартенски брой на списание Vogue, САЩ. Заедно с Мърфи към Страната на изгряващото слънце е отпътувал и топфотографът Марио Тестино. Той е използвал студиото на супер известния художник, признат в цял свят, Такаши Мураками, за да направи част от тази сесия.

В сесията участват и няколко мъже са преоблечени като древни монаси, а други са представени като гротески герои.

Артистичната сесия, много пасва на хладната хубост на Мърфи, която напълно се е потопила в културата на страната на кимоната. Стайлингът на сесията е дело на Камила Никерсън, която е кръстила тази история с името "Новите дрехи на царя", по едноименната приказка.

Дрехите, които Каролин представя, са на топ, японски брандове като Rina Ohta, Hikari Mori, Npbuyoshi Araki, Nakamura Fukusuke IX, Exile, Rinko Kikuchi, Kiko Mizuhara и др..

За косата на блондинката се е погрижил Джеймс Песис, а гримът ѝ е оформен от Линда Кантело.

Вижте кадрите от тази сесия, с полъх от Изтока в нашата галерия!

Автор - снимка
Автор на статията:
Teodora Dragoeva

КоментариКоментари