Модният титан Карл Лагерфелд е заснел един от най-актуалните модели в момента, а именно британската красавица Кара Делевин. Двамата са работили заедно за тази интригуваща фотосесия, която е поместена в новия брой на списание Melissa (зима/2013).
Ако се чудите защо броят е зимен, то причината е, че изданието е бразилско, а в тази част на света наближава най-студеният сезон.
Заглавието на сесията, която заема цели 16 страници, е „Мечта за пластмаса", а Кара е облечена в кожени и латексови дрехи. В синхрон с визията на тоалетите си, тя демонстрира едно жестоко хладнокръвие. от последната колекция на модния дизайнер, художник и фотограф Лагерфелд.
Освен това мис Делевин показва и оригинални модели обувки на бранда Melissa (който издава и списанието), които са създадени в сътрудничество с модния дизайнер, художник и фотограф Лагерфелд. Един от тези модели включва цветовете на бразилското знаме, други обувки имат декорация, наподобяваща сладолед.
Можете да видите сесията в галерията ни!






Учените съставиха най-големия в историята каталог на галактическите купове
Русия ще достави на Луната първите елементи за лунна станция до 2034 г.
„Най-евтиният в света“ хуманоиден робот струва само 1370 долара (видео)
Суперземя в съседство може да е най-доброто място за търсене на извънземен живот
Меси получи престижно отличие и избухна на старта на плейофите в МЛС + ВИДЕО
Борусия Мьонхенгладбах - Байерн Мюнхен
Гришо се завръща на корта, ясно е кой ще е първата му жертва в Париж
Верстапен е№1 на втората тренировка в Мексико
Любовен хороскоп за 27 октомври – 2 ноември
Връщаме часовника с час назад на 26 октомври
Кои билки и подправки, освен босилек и чесън, помагат при високо кръвно?
Таро карта за 25 октомври, събота
Болест на котешкото одраскване
XII национален конгрес по интервенционална кардиология – научни достижения, иновации и обмен на опит с терапевтична работа на живо
ИСУЛ обявява безплатни прегледи за рак на простатата през ноември
Пирогов провежда още един курс по първа долекарска помощ при инциденти с възрастни
Остави коментар