Лурдес Леон беше една от многото звезди във Франция за Седмицата на модата в Париж, но и една от тези, които изглеждаха най-невероятно. Дъщерята на Мадона беше гост на вечерята Le Vestiaire des Parfums - Yves Saint Laurent във вторник вечерта и открадна шоуто в зашеметяваща черна рокля.
28-годишният модел не е непознат на Седмицата на модата в Париж и винаги се справя отлично с външния си вид. Тази година певицата и танцьорка показа по-елегантна страна, тъй като носеше черна рокля с висока яка и голяма цепка, която показваше стегнатите ѝ крака.
Лурдес Леон; Снимка: Getty Images
Тя носеше и атрактивни аксесоари – тежки златни гривни, елегантни сандали с отворени пръсти, пръстен и чанта. Леон имаше класически опушен грим на лицето.
Тя беше снимана и да напуска хотел Meurice с татуиста Дейвид Ент, забелязан зад нея. Това е същият мъж, с когото е видяна през януари за Седмицата на модата в Париж. Според различни източници, Ент е гадже на Лурдес, но засега двамата не са потвърдили, че са двойка.
Личният живот на Лурдес Леон
Леон е една от младите звезди, които живеят сравнително уединено. Тя публикува в основната си мрежа в Instagram само 1-2 пъти месечно и не се движи в голям кръг от звездни приятели. Тя каза пред Деби Мазар в интервю, че поверителността е това, което я е запазило със здрав разум. „Бях съдена от ранна възраст, но мисля, че дискретният начин на живот е причината, поради която успях да запазя самообладание и да не се озова в психиатрична клиника“, каза тя.
Леон се изявява като модел и е работила за големи марки като Versace, Marc Jacobs, Burberry, Mugler и Savage. Тя е професионална танцьорка и е била лице на кампании за Stella McCartney x Adidas и Calvin Klein x Palace, а също така е дефилирала по подиума на Седмицата на модата в Ню Йорк и Париж.
Лурдес е известна още като Lolahol, като под това име изнася концерти. В момента тя наистина се е фокусирала върху музикалната си кариера. През март певицата се качи на сцената в Night Club 10 в Ню Йорк, а сред публиката беше и емблематичната ѝ майка, която не можа да се сдържи да не се възхити от момента и също така обяви, че има нова музика.
Айрис Лоу; Снимка: Getty Images
Изпълнителката на Like a Virgin сподели снимка на дъщеря си по време на изпълнение в Instagram, написвайки: „Малка звезда @lourdesleon. Нямам търпение всички да чуят новата ти музика! Толкова се гордея с теб.“
Според Spotify, тя ще се качи на сцената в Revier Südost RSO в Берлин, Германия, на 31 август.
Колкото до събитието на Yves Saint Laurent, на него присъстваше и друга красива звезда наследница, която се опитва да пробие като модел, а именно Айрис Лоу (на снимката горе), която е дъщеря на британския актьор Джуд Лоу.