Дуа Липа влиза в ролята на истински музикален ангел и застава за корица на английското издание на Elle.
Певицата е лицето на броя за месец юни 2018 година и позира в ангелска стилистика, облечена в рокля на Chanel.
Изпълнителката на „New rules“ позира в бяла рокля и шапка с инкрустации и апликации, дело на френската модна къща. В допълващата фотосесия кадрите се придържат към черно-бялата стилистика и романтичния дух, а основните визии са решени в бяло и дантела.
Сред изделията се открояват модни къщи като Dolce & Gabbana, Dior и Simone Rocha, а естествената визия е постигната със съвсем лек грим.
В интервюто Дуа Липа отговаря на въпроси, свързани с това, че е необвързана и към настоящия момент няма човек до себе си.
„Толкова е забавно да си необвързан. Когато нямам човек до себе си, имам много повече време да правя други неща... Мисля, че научаваш много повече за самия себе си, когато си сам и нямаш към кого да се обърнеш за помощ за определени неща. Научаваш се да разчиташ на себе си по различен начин“, коментира тя.
Всички кадри от приказната фотосесия на Дуа Липа за списанието можете да видите в нашата галерия.















Почитаме иконата на Божията Майка "На всички скърбящи радост"
Нострадамус и науката: Защо не можете да предсказвате бъдещето с рими
Експлозия на Слънцето: Изхвърленият плазмен облак скоро ще удари 3I/ATLAS
Без ръжда в продължение на 1600 г.: Тайната на индийския железен стълб
Астрономите са ужасени: Калифорнийски стартъп иска да изстреля масивно огледало в орбита
От Лудогорец признаха: В криза сме!
Иван Йорданов: Лудогорец можеше и да изравни
Руи Мота обвини съдията за загубата на Лудогорец
Локо София ще спира черна серия в "железничарското" дерби
Нумерологична прогноза за 24 октомври
Домашен картофен чипс
Дневен хороскоп за 24 октомври, петък
Женски хороскоп за ноември
Как да рестартираме ума си след работа?
Коя е най-подходящата преса за вашата коса?
Защо умората е най-честият враг на интимността?
Аспекти на логопедичната рехабилитация след инсулт
Остави коментар