Тя отдавна вече не е част от групата Pussycat Doll, но признава, че държи котката в себе си. Никол Шерцингер показва много сексапил и женска увереност в новия брой на сп. Wylde. Дамата не определя себе си като лъвица или тигрица, но споделя, че котешкото у жената я прави силна и уважаваща себе си.
„Вместо феминистка, аз съм фелинистка (в смисъл, че обича котки – игра на английските думи feminist и feline-ist). Всеки има в себе си едно котенце. Когато мисля за това, виждам жена, която израства, знаейки коя е и обичайки и приемайки себе си. Освен това тази жена е безстрашна – лъвицата в нея е готова да преследва това, което тя иска и я кара да продължава напред“, сподели звездата.
„Това имам предвид като казвам, че съм „фелинистка“ – човек, който обича и приема себе си като жена, като момиче“, добави дамата.
И тя наистина изглежда уверена и безстрашна, облечена в секси черни дрехи, които наподобяват кожени.
Никол разкри още, че работата ѝ помага да се справи с болката от раздялата с Люис Хамилтън.
„В момента съм отдадена на работата – правя музика за себе си и преживявам някакви неща, но е точно каквито хората си мислят. Не знам какво точно правя, но го правя от егоистични подбуди, като терапия. Не заради радиокласациите, не да бъда номер едно, а защото това е моят начин да изкарам тези емоции от раздялата. За мен е, а не за индустрията“, категорична е Шерцингер.
Никол е уверена, че има и нещо позитивно в болката ѝ, защото тя става по-силна и се изгражда като личност. „Не може да бъдеш безмилостна и безстрашна котка, ако минаваш само през хубави неща в живота си. Тези моменти на болка те изграждат като характер и те правят по-силен“, повтори още веднъж звездата.
Освен в сп. Wylde, може да видим Никол и в новия брой на сп. Fabulous. В него Шерцингер отново залага на черното, но пък котешката ѝ страна е някак скрита, тъй като в кадрите си партнира с голямо черно куче.
Вижте кадри от двете фотосесии на безстрашната Никол в галерията ни.




Български учени създават батерия от утайка от кафе (ВИДЕО)
Джип се обърна по таван край Стара Загора (+СНИМКИ)
Неочаквано откритие: Момиче намери на плажа следи от гигант на 200 млн. години
Канадски учен твърди: Извънземни се крият на Луната и шпионират Земята
Учени откриха „блуждаеща“ планета, която поглъща 6 млрд. тона вещества в секунда
Може ли човек да оцелее в черна дупка
Тухел клекна пред Белингам: Нямам проблем с него, нямам проблем с характера му
Мани Пакиао потвърди: Водят се преговори за мегасблъсък с Ломаченко
Шамар за Левски: Ради Кирилов аут от мача с ЦСКА
Бомба от "Герена": Левски продава звездата си за 4 млн. евро
Дерматолог: Да губим до 100 косъма на ден е нормално, но не и повече
Паста пене за 15 минути
Любовен хороскоп за 10 – 16 ноември
Нумерологична прогноза за 8 ноември
Епидемия от самота и отсъствие на принадлежност мъчи съвременния човек
Приемът на мелатонин се свърза с повишен риск от сърдечна недостатъчност
Доц. д-р Красимира Христова с международно признание на световния форум по хипертония в Китай
Мобилни екипи на Националния център за психосоматика осигуряват психологична грижа за пациенти с тежки заболявания в София
Остави коментар
nana
( преди 11 години )