Френската кино богиня Марион Котияр украсява корицата на мартенския брой на списание Interview. Тя позира в мрачна, ретро стилистика в стил 40-те години на миналия век – косата ѝ е навита на едри букли, а устните ѝ са в рубиненочервен цвят.
С елегантната си, светлосиня рокля на Dior 38-годишната актриса прилича на звезда от златните години на Холивуд. На вътрешните кадри Марион носи тоалети на Saint Laurent, Sonia Rykiel, Tom Ford, Proenza Schouler, Dolce & Gabbana, Gucci, Lanvin и Marc Jacobs.
През 2007 г. талантливата Марион получи световно признание (и награда „Оскар“) за превъплъщението си в образа на Едит Пиаф, но тя вече гледа напред към бъдещето. В момента Котияр се готви за друга емблематична и доста драматична роля – тази на Лейди Макбет в предстоящата кино адаптация „Макбет“.
Ето и няколко акцента от интервюто със синеоката французойка:
За новата си роля на Лейди Макбет:
„Все още не сме започнали снимките на филма, но вече се подготвям у дома. Имам много работа ... Това не е роля, за която просто трябва да науча репликите си и да се появя на снимачната площадка. Би било катастрофа. Трябва да намеря начин да се пъхна в кожата на героинята си.“
Дали ползва учител, за да овладее специалния акцент, характерен за езика на Шекспир:
„О, да. И наистина ми е трудно. Аз вече говоря английски, но да се придържаш към оригиналния текст на Шекспир е вдъхновяващо, но и много трудно. Думите са заредени с ритъм и енергия, която се вписва в емоцията и целта на това, което авторът е искал да каже. Разбира се, че имам нужда от някой, който да работи с мен, за да потуши френския ми акцент.“
За това, че ѝ е трудно да говори на лични теми в интервютата и предпочита да не обсъжда работата си:
„Даването на интервюта е един от най-големите ми проблеми, свързани с актьорската ми професия. Трудно ми е да говоря за себе си с хора, които не познавам. Повечето журналисти интерпретират думите ми по начин, който не ми допада. Често ми се случва да усетя, че лицето, което ми взима интервюто е много далеч от мен и не успява да улови същността ми. Проблемът е, че работата ми изисква да давам тези интервюта.“
Вижте снимките на Марион за изданието в галерията ни!




Откриха обявен за починал мъж в Национален парк "Пирин"
Централна емисия
Георги Близнашки: България избра правилния път - приобщаване към Европа
Магнитни бури през ноември 2025 г.: Кои са най-опасните дати
2024 г. вероятно е била най-горещата в последните 125 хил. години
Пробив в създаването на диаманти с помощта на електрони
В Китай се готвят да изстрелят ракетата Long March 2F с пилотирана мисия Shenzhou 21
Левски излиза с новия екип срещу Арда
Карлос Насар с първи думи от Бахрейн
Съперник на Лудогорец измъчи ПСЖ до краен предел
ЦСКА с нова мощна селекция, взима поне трима чужденци
Дневен хороскоп за 2 ноември, неделя
Седмична таро прогноза за 3 – 9 ноември
С какво родените през ноември са толкова интересни?
Любовен хороскоп за 3 – 9 ноември
Откриха нови сигнали в мозъка, чрез които се диагностицира Паркинсон
Кои храни са най-вредни за мозъка?
Как да разпознаем инфекциозна мононуклеоза в детска възраст?
Какво е козметичен фастинг и защо набира популярност?
Остави коментар
Анонимен
( преди 11 години )