Въпреки че е омъжена за една от най-богатите и харесвани звезди на Холивуд, Амбър настоява, че никога не би разчитала за пари на съпруга си.
„Пари се печелят, но те не дават щастие. Само някаква стабилност, която за мен не е от голямо значение. Мога да се оправя и без парите и подкрепата на Джони. Аз съм много независима жена.“
Преди да започне връзка с Деп, Амбър нашумя в света на шоубизнеса като бисексуална, тъй като имаше тригодишна връзка с фотографката Тасия ван Рий.
„Не ме интересува какво мислят хората за мен или какъв етикет ми слагат. Аз ще се боря за равенство между половете, което всъщност има най-голямо значение.“
29-годишната Амбър коментира и болезнените слухове, че бракът ѝ със звездата от „Карибски пирати“ не върви.
„Опитвам се да не реагирам на ужасното изопачаване на живота ни в медиите. Все пак ми е странно и понякога ми е трудно да преглътна слуховете.“
Джони и Амбър се срещнаха на снимачната площадка на филма от 2011-та „The Rum Diary“, когато Деп все още беше обвързан с Паради.
Вижте секси снимки на актрисата в галерията ни!




Силни магнитни бури връхлитат Земята
Къща в Лом пропада заради скъп водопровод (ВИДЕО)
На Земята започнаха силни магнитни бури
Две мощни светкавици удариха повърхността на Луната
Гигантска ударна вълна се разпространява през Млечния път
Опасна ли е за Земята черната дупка Gaia BH1
Тодор Янчев обяви младежките национали на България
Левски с новина за Хулио Веласкес
Гонзо подкрепя законопроект за футболното хулиганство
7 ясни знака, че тялото ви е изтощено
България има потенциал да се превърне в медицинска дестинация на световно ниво
Задължителни ястия за Архангеловден
От хип-хоп клубовете в Харлем до подиумите на Висшата мода – историята на streetwear стила
Стотици гени действат различно в мозъка на жената и на мъжа
Когнитивно-комуникативни нарушения: Скритите предизвикателства след травма на мозъка
Как да се справим със запека по време на бременност?
Уреаплазмена инфекция – една от причините за безплодие
Остави коментар