Съвсем скоро Ашли Грийн ще се „пенсионира" от сагата „Здрач". Този месец е премиерата на последната част от вампирската поредица - "Breaking Dawn - Part 2". Това е чудесен повод дамата да демонстрира отново сексапила си, този път от корицата на британското GQ.
25-годишната брюнетка позира по черен бански пред фотографа Бени Хорн и споделя, че славата е трудно нещо и ѝ липсва гаджето от родния ѝ град.
„Срещите са много трудно нещо, когато си в този бизнес. Понякога ми се иска да се върна във Флорида и да изляза на среща с тамошното ми гадже", казва съвсем искрено Грийн.
Когато излизам с мъж, той често ми казва : „Не искам да ме снимат", а после добавя: „Хайде да отидем в Катана за вечеря". Тогава обикновено реагирам доста негативно. „Наистина? Не искаш да те снимат, а искаш да отидеш на място, където има папараци?", допълва Грийн като обяснява защо срещите я изнервят.
И все пак тя е млада, богата и ослепителна. Колкото и да се оплаква без мъж няма да остане. Ако имате някакви съмнение, просто надникнете в галерията ни.














Рецепти за закуски с тиква и чиа
Лесни начини за почистване на дома без химии
Хороскоп за всички зодии за 5 ноември: Приятни изненади и успехи
Китай стартира първия в света ториев реактор
Пакистански астронавт ще посети китайската орбитална станция „Тянгун“
Обсерваторията „Вера Рубин“ откри огромен звезден поток
В монголската пустиня издигат „марсиански“ лагер
Вижте всики резултати и класиране в Шампионската лига
Ливърпул прободе Реал Мадрид
Байерн Мюнхен показа на ПСЖ кой е шефът
И със Спалети пак същото! Само равенство за Юве
Дневен хороскоп за 5 ноември, сряда
Тест: Коя емоция управлява живота ви в момента?
Пълнолуние в Телец на 5 ноември – портал към изобилие и сбъдване на желания
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Захарен диабет тип I при деца - хранене и инсулинолечение
В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия
Остави коментар