Кристина Ричи стана звезда още в детска възраст, като вероятно сте я гледали в някой от филмите „Русалки“, „Семейство Адамс“ или „Каспър“.
През последните три години 35-годишната актриса се омъжи, роди дете и се отдаде на семейния начин на живот. Сега тя живее в Бруклин, Ню Йорк и напълно се е откъснала от това, което се случва в Холивуд.
Този месец тя се завръща в светлината на прожекторите като позира пред обектива на фотографите Маркъс & Коала за испанското списание S Moda (февруари/2016).
Ричи натрупа популярност като пухкава брюнетка с мрачно излъчване, но днес е стройна и елегантна блондинка. В изданието тя е дама в червено, която носи тоалети на Dolce & Gabbana, Michael Kors и др., позирайки с винтидж Mercedes.
В интервюто Кристина споделя, че щастливите хора обикновено не са интересни за Холивуд и затова добрите филми са базирани на истории за човешкото недоволство и страдание.
Тя казва: „Аз съм много щастлива сега, но натрупах доста опит и се научих да ценя моментите, в които се чувствам добре. Хората ме познават като драматична актриса, но след раждането на сина ми Фреди, искам да показвам любов и от екрана.“
За това, че е заменила слънчевата Калифорния с по-мрачния Ню Йорк, тя казва: „Много ми харесва в Ню Йорк, въпреки че съм родена и съм израснала в Калифорния. Да, в Лос Анджелис живеех в по-голямо жилище и имах много повече дрехи и обувки, но в Ню Йорк живея по-дискретно и спокойно.“
Вижте снимките на актрисата в галерията ни!














James Webb открива следи от първите гигантски звезди
Американски физик за възможността 3I/ATLAS да има извънземен произход
Втора мощна слънчева експлозия за денонощие
Китай отложи завръщането на „Шънчжоу-20“ след сблъсък
Защо Левски е толкова силен?
Краят на хегемонията наближава: Лудогорец е посмешище, а Левски лети
ВИДЕО: Арда - Левски
ВИДЕО: ЦСКА - Монтана
Милена Аврамова за филма „Рожден ден“: Вселената започва да работи, когато правиш нещо хубаво
Лесни трикове за намаляване на кортизола
Спектакълът „В зеницата на самотата“ на Диана Досева ще бъде представен на Фестивала на авторския театър
От хип-хоп клубовете в Харлем до подиумите на Висшата мода – историята на streetwear стила
Гъбична инфекция на половия член – какво представлява и защо се появява?
УМБАЛ „Лозенец“ стартира кампанията „Мовембър 2025“ в подкрепа на мъжкото здраве
Само 40% от българите водят здравословен начин на живот, показва голямо здравно проучване
Какво е наследствена непоносимост към фруктоза?
Остави коментар