Проблемите в „Дом за нашите деца“ не свършват и във втори сезон. И няма как да е иначе, щом подобно на много други български фамилии няколко семейства роднини живеят под един покрив.
Въпреки че домът е нов, роднинските отношения са си старите и вървят редом с конфликтите. А тях внимателно следят режисьорът Неделчо Чернев и операторът Емил Вагенщайн.
Втората част от сагата е кръстена „Време за път“. Семейство Алданови вече е в новата си къща, където живеят със семейството на Александър и разведената Ана със сина си Емо.
Любовните трепети на Ана са свързани с архитект Цолов, който вече е повишен в началник на архитектурен отдел в София. И макар той да иска да сключат брак, Ана съвсем не е съгласна с това.
А проблемите около Александър продължават на работа, където е разследван инцидент с пострадал работник. Инженер Алданов се опитва да му помогне, но среща бивш колега, който не го харесва.
Сценарият на Лиляна Михайлова проследява вълненията на персонажите, дилемите, пред които са изправени и опитите за разрешаването им като прави съвсем точна преценка на тогавашния бит и нравствени ценности.
А понякога животът поднася и неочаквани събития, за които никой не е подготвен. Това именно се случва с Мария, която по време на командировка с началника си, катастрофира.
Всяка делнична вечер до 6 януари зрителите отново ще имат възможност да си припомнят златната ера на българското кино, а епизодите ще се излъчват от 20:10 часа.
„Време за път“ – вторият сезон от „Дом за нашите деца“, може да гледате по телевизия Bulgaria ON AIR.














Роби Уилямс губи зрението си заради инжекции за отслабване
Три зодии ще се радват на късмет в седмицата от 17 до 23 ноември
Путин и Лукашенко ще се срещнат два пъти до края на 2025 г.
Телескопът James Webb изготви първия „метеорологичен доклад“ за екзопланета
Да „паднеш“ върху Слънцето: впечатляващият кадър на Андрю Маккарти
Уникална мозаечна игрална дъска на маите е открита в Гватемала
Кометата C/2025 K1 (ATLAS) се разпадна на три части след преминаване край Слънцето
Цветомир Найденов се подигра на национал на България
Християн Петров: Опитваме се да потушим напрежението, но е много трудно
Филип Кръстев: Всички ставаме за смях
Георги Русев: България не играе със страх
Дневен хороскоп за 16 ноември, неделя
10 подправки, които да отглеждате във вода
Есенни съвети за по-добро здраве: три ключови фактора
Масаж с рициново масло помага при перименопауза
Повече от половината хора с диабет в света остават недиагностицирани
Изкуствен интелект ускорява създаването на синтетични антитела
Нарушеният слух в бъдеще може да се лекува с…виагра?!
Повишена функция на щитовидната жлеза при деца - на какво може да се дължи?
Остави коментар