„Успешно дипломиране“. Това написа Димана във Facebook и качи видео от официалната церемония в ПУ „Паисий Хилендарски“. Преди няколко дни фолк певицата получи диплома за висше образование.
Близки, приятели и почитатели на изпълнителката я поздравиха за това, че вече може да работи като музикален педагог.
Димана, която завърши магистърска степен по специалност „Музика“, показа няколко снимки с тогата на своя университет. Тя се е снимала за спомен със своите състуденти.
През 2016 г. фолк фурията положи успешно държавния си изпит по същата специалност и взе бакалавърска степен. Тогава тя обеща на феновете, че ще продължи да учи и се развива като педагог.
Освен с влечението си към музиката, Димана се интересува от гримиране. Тя е направила своя страница във Facebook, където качва снимки от своята работа.
Източник: Facebook