Певицата Селин Дион винаги е имала стройно тяло. Но след кончината на съпруга ѝ Рене Анжелил, звездата отслабна драстично. В социалните сайтове често критикуват певицата за това, но тя реши да отговори на всички нападки в интервю за Entertainment Tonight.
Пред изданието часове преди първия ѝ концерт от турнето ѝ в Канада, изпълнителката обяснява: „Нещо не е наред с тялото ми?. Ако ме погледнете преди 12 години, ще забележите действително, че лицето ми е по-кръгло, просто защото съм по-млада. Но аз винаги съм била слаба“, обяснила тя.
В друго интервю пък Дион коментирала и критиките към избора ѝ на смели и ярки тоалети. „Иска ми се да усещам себе си силна, женствена и сексуална. И ако не ви харесва как изглеждам, не ме обсъждайте, не ме снимайте, просто ме оставете“.
Селин Дион също така говори, че е в бизнес, в който критиците са в повече и предпочита да гледа позитивно на живота. Това, което е важно за нея са децата и музиката, както и хората, които са около нея и работят за нея.












Магнити бури връхлитат Земята в следващите три дни
Самолет се разби в Северна Македония
Късна емисия
Лунната почва може да съдържа следи от земната атмосфера
Антитела, проектирани от изкуствен интелект, ще бъдат тествани на хора
Признаци за бъдеща катастрофа в Антарктида
Разкриха влиянието на Марс върху климата на Земята
Жалко! Гасиев нокаутира Пулев, българинът е детрониран
Шок! Огромна оферта за покупката на Юве, предлагат 1 млрд.
Киву и Де Роси! От приятели до съперници
Киеза, Распадори, Инсиние, Зиркзее! Голямото завръщане в Серия А
Дневен хороскоп за 13 декември, събота
Протеинова рецепта с пуешко и боб
Бърза рецепта за кисело зеле
7 малки ритуала за съживяване на любовта
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Остави коментар