PDA

View Full Version : Зеления чай!


vessi_ls
15th January 2010, 11:59
Знаете ли дали зависили качеството от цената на зеления чай ?Защото съм срещала много и различни!Кой е най-добрия?

tonubg
15th January 2010, 14:26
Според теб :) Дали, както при коли, дрехи и т.н. и тук е същото. Ако искаш хубава кола си взимаш BMW и знаеш че е по-скъпа от VW ;)

kristalina
15th January 2010, 15:47
Според теб :) Дали, както при коли, дрехи и т.н. и тук е същото. Ако искаш хубава кола си взимаш BMW и знаеш че е по-скъпа от VW ;)

Дааа,така е-поддръжката й също :D Нека лагера да ми е 5 пъти по-евтин от тоя на БМВ-то,ей тъй,за да ми е гадно! :wink:
Сега за чая!Приблизително6-7 години пих тоя чай/ако за него говориш де/,в зелените кутии китайския.Изпитвах див ужас,че ако го спра ще се СДЕБЕЛЯ :evil: Нищо такова не се случи обаче/за щастие/,но при мен ефекта беше,че метаболизмът ми стана 6+.Важно е да си засечеш след колко часа точно ТЕ КАРА да ходиш до тоалета/индивидуално влияе на всеки в тоя аспект/,че иначе мажеш да изпаднеш в неприятна ситуация,търсейки спешно градска тоалетна.Свикнеш ли му веднъж-няма проблем :wink:

aniK
15th January 2010, 16:14
Този в зелените кутии не "зелен" :D Той е смесица от билки със слабителен ефект.

kristalina
15th January 2010, 16:22
Приблизително6-7 години пих тоя чай/ако за него говориш де/

Може,Аник-не споря!Казах за тоя,щото и него му викаха навремето/преди близо 100 години :wink: /зелен чай.Отдавна прекратих опитите за отслабване,щото като бях станала 38 кг една докторка ми написа диагноза:"1-ва фаза АНОРЕКСИЯ"- :oops: Сигурно беше луда,аз си виждах сланини още........ :idea:

Мария Василева
15th January 2010, 16:29
Кристалинке, от 2-3 дни като ти гледам аватара за това ми говори.. някакво ХР. :cry:
Сигурно си се гледала през криво огледало тогава, дано сега да си го сменила. :1246:

kristalina
15th January 2010, 16:39
Това е коварството на тая болест-в огледалото се виждаш в най-дебелото си състояние,ако ще и кантара да показва,че си свалила 10 кг от тогава :roll:

FedEx
16th January 2010, 00:40
Зелен чай досега съм приемал като добавка при сваляне на тегло и то на таблетки.Понеже съм запознат с хранителните добавки открих, че скоро НАУ ще доставят и това

http://www.healthstore.bg/NOW-Foods/%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD-%D0%A7%D0%B0%D0%B9/%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD-%D0%A7%D0%B0%D0%B9-30-%D0%BF%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82%D1%87%D0%B5%D1%82%D 0%B0.html

Мисля, че се вписва в това което търсите.

kremu6ana
16th January 2010, 07:16
И аз го пия този чай. Има един , който струва 3,40 лв а другия е 5,40 лв.
Опаковките са напълно еднакви, незнам по какво ги различават, но разликата в ефекта е огромна, в полза на BMV-то :)

Nevermore
16th January 2010, 09:59
Аз пия този зелен чай - Зелен Ройбос от магазин Лечител (http://www.lechitel.bg/product.php?p=103) .
Не е слабителен и съм много доволна :)

mikaelka
16th January 2010, 10:27
Зеленият чай на мен ми дразни гастрита :(

HealthStore
18th January 2010, 12:25
Така има разлика между зеления чай който е разхлабителния и този който е само зелен чай.
Ако имате някакви проблеми от истинския зелен чай с гастрит, то го приемайте винаги с храна. Ползите от него са огромни и като напитка те тонизиращ и освежава, за повече като забързване на метаболизъм, подсилване на имунитет, детоксикация си трябва да се вземе екстракт под формата на капсули. Ако искате погледнете EGCG - това е възможно най-концентрирания вариант на зеления чай.
И така, важно е да направим разлика от зелен чай - разхлабителните, зелен чай - за тонус и свежест, зелен чай - на капсули, екстракт.
По-здрави ! :)