PDA

View Full Version : Проблем!


mary_long
9th September 2010, 19:23
Здравейте! Аз съм на 17 години и имам проблем. От около 10 години съм с наднормено тегло и почти не се помня слаба... 178 съм съм и съм 82 кг. Проблемът ми е там, че още от малка ми е станало навик всеки ден да ям сладки работи.. и всъщност постоянно да ям, дори без да съм гладна... и когато реша, че съм на диета или че искам да се храня правилно, започвам постоянно да си мисля за храна и хапна ли малко, уж за начало изяждам още адски много... наистина не знам какво да правя... волята ли не ми стига.. или и аз не знам какво... помогнете ми, моля! Мерси предварително! :( :( :( :( :oops:

дундьо
10th September 2010, 16:15
Сподели с личния си лекар и поискай да те проверят за инсулинемия. Споко, това не е диабет. Ако джи-пито почне да дрънка за слаба воля - сменяй доктора. Иди и при диетолог, но не разчитай много. Обаче от опит глава не боли. Докато се решиш и наканиш да идеш, пробвай да ядеш само сладко. Ама нищо друго. Щом ти пристърже, хапвай нещо мъничко. И се наблюдавай кога ще огладнееш след това. Докторите ще те питат.