PDA

View Full Version : Acai Berry Thin


d.a.m.
29th November 2010, 15:26
Здравейте!
Искам да Ви питам, дали някой знае нещо за този продукт Acai Berry Thin ?

дундьо
30th November 2010, 09:57
http://www.emilysblogdiet.com/
Виж тук, може и въпроси да зададеш

d.a.m.
30th November 2010, 10:02
http://www.emilysblogdiet.com/
Виж тук, може и въпроси да зададеш
Да това го знам видях го
:) Благодаря!

дундьо
30th November 2010, 10:04
В случай, че има значение за тебе, аз не се връзвам на това. Първо ти препоръчват да намалиш храната и да увеличиш спорта. Прави си изводите.

d.a.m.
30th November 2010, 10:15
Е то тогава каква файда има от хапчетата ако увеличиш спорта и намалиш яденето хахахаха
Да ама аз вчера взех че ги поръчах. Незнам. Чакам да пристигнат.
Май се излъгах ама ще видим.Дано да имат някакъв ефект макар и минимален :connie:

дундьо
30th November 2010, 10:42
че то много пъти е коментирано точно това - няма хапчета чудо. Само са за заблуда на противника. Като плацебо. Нали ти е ясно, че ако имаше такива реални хапчета 6тиаха да имат най-малко Нобелова награда.

d.a.m.
30th November 2010, 10:59
Няма проблем за латинеца :) Преди малко пристигнаха. Ще ги пия така или иначе съм дала пари и силно се надявам да има ефект. :) Ще пиша пак за да Ви кажа как са. От днес 30.11.2010 започвам.

patrisha
30th November 2010, 14:12
Няма проблем за латинеца :) Преди малко пристигнаха. Ще ги пия така или иначе съм дала пари и силно се надявам да има ефект. :) Ще пиша пак за да Ви кажа как са. От днес 30.11.2010 започвам.
Направо се учудвам на смелостта ви да пиете нещо, поръчано по интернет. Дано поне не ви навреди по някакъв начин ...
И аз мисля, че хапче-чудо няма. Всичко е усилия и правилно организиран начин на живот. И никак, ама никак не е лесно! Но важното е човек да не се предава.

golddiga
2nd December 2010, 15:34
Привет и от мен :wink:
Аз също реших да повера има ли ефект от тази хранителна добавка. Информацията е оскъдна която може да се намери, но да видим. Днес ми ги доставиха и от утре 03.12.10г. ще започна с експеримента. Ще следя темата и ще чакам и други да споделят мнението си :) Аз също ще докладвам за успеха или провала от експеримента.

lily2009
4th December 2010, 07:56
Със съзнанието, че е безсмислено, от вчера и аз го почнах. Претеглих се, измерих си талията и си направих снимка в профил на корема и долната част на гърба. Целта ми е 5 кг за 15 дни. На 18.12.2010 и аз ще докладвам.

Мариса
9th December 2010, 07:41
Направо се учудвам на смелостта ви да пиете нещо, поръчано по интернет. Дано поне не ви навреди по някакъв начин ...
И аз мисля, че хапче-чудо няма.

Доста е опасно и според мен,а хапче чудо все още не са произвели :!:

d.a.m.
9th December 2010, 11:22
За какво говориш?
Да Ви кажа за Acai го пия вече 7 дена и съм доволна пт него -2кг.
Казват че след десетия ден показва ефекта си.
Разкажи за тази тайна :)))))))))

lily2009
18th December 2010, 18:19
От 16 дни пия Acai Berry Thin и както обещах докладвам резултата - никакъв ефект. През това време съм изплувал 35 км и имам 20 часа тенис. Пазя диета и сутрин преди плуването на гладно пия 1000 мг елкарнетин. Както очаквах - поредните 60-70 лв. за мошениците. Не се чувствам измамен, защото предварително ми беше ясно, че по принцип от антиоксидант няма как да се отслабне. От спорт също не се отслабва много. Всичко е от яденето и пиенето - това е горчивата истина. Ако някой иска повече подробности, може да ми прати лично съобщение. А иначе 15 килограма за един месец с Acai Berry Thin e ПРОСТО ТЪП ВИЦ.

Ice Cream
18th December 2010, 20:52
От 16 дни пия Acai Berry Thin и както обещах докладвам резултата - никакъв ефект. През това време съм изплувал 35 км и имам 20 часа тенис. Пазя диета и сутрин преди плуването на гладно пия 1000 мг елкарнетин. Както очаквах - поредните 60-70 лв. за мошениците. Не се чувствам измамен, защото предварително ми беше ясно, че по принцип от антиоксидант няма как да се отслабне. От спорт също не се отслабва много. Всичко е от яденето и пиенето - това е горчивата истина. Ако някой иска повече подробности, може да ми прати лично съобщение. А иначе 15 килограма за един месец с Acai Berry Thin e ПРОСТО ТЪП ВИЦ.

И като го знаеш,пак даде 60-70 лева на вятъра !? хах! То и шоколадът е антиоксидант,ама не се отслабва от него,освен,ако не караш цял ден само на по един шоколад (5-600 калории..въглехидрати...зах р)! И да прав си,всичко е от яденето и пиенето! И аз съм се убедила,и спорта не помага,ако си ядеш доста и си чревоугодник! като тръгнах на фитнес с една колежка и тя питаше собственика(който има страхотно мускулесто тяло и изглежда супер) относно ел-карнитина и дали би ни помогнал при тренировки,при,което човека вместо да се опита да спечели някой лев от нас просто каза "абе ако искате да отслабвате всичко е до диетата..нито ел карнитина нито фитнвса ще ви спаси"!!!!

vesimih
22nd January 2011, 20:49
Аз още не съм се убедила лично от ефекта на препарата но съм ужасно учудена от високата цена тук. В аптеки CVS в америка е 7 долара 60 капсули. Дори и с E bay да се поръча пак не е 80 лв. На мен ми го пратиха по пощата и с разходите за 2 опаковки 120 капсули ми излезе 37 лв. Разликата е огромна. А и като чета не се знае тук в тези капсули какво точно има.

garga_smela
26th January 2011, 13:59
Защо вместо за хапчета не си дадете парите за фитнес?

vako123
27th February 2011, 20:51
Аз съм вносител на напитки Акай, Ultimate Acai-Vital, Ultimate Acai - Balance-отслабване,Ultimate Acai - Energy,Ultimate Acai - Classic от Германия със изключително качество без никакви химични съставки или оцветители.Цените са повече от добри 1бутилка един литър 65лв. За връзка 0893 52 44 46-Иван

nikolov.n
11th March 2011, 13:49
Аз съм вносител на напитки Акай, Ultimate Acai-Vital, Ultimate Acai - Balance-отслабване,Ultimate Acai - Energy,Ultimate Acai - Classic от Германия със изключително качество без никакви химични съставки или оцветители.Цените са повече от добри 1бутилка един литър 65лв. За връзка 0893 52 44 46-Иван

Абе знаеш ли какъв вносител ще ти дам аз на тебе , как може да лъжеш така хората бе?
1. бутилката не е 1 литър а 740мл.
2. не струва 65лв. а 50.30 лв
3. ако си мислиш че това което си написал е достатъчна информация някой да си купи нещо от теб или ти си много наивен или този който си пазари от теб е такъв.
4. не си вносител а сътрудник на компанията
5. защо гледаш да печели на гърба на другите ?!?!?

който иска да ми пише на лични или на Email (има го в профила ми) да му кажа как сам да си взема не само тези а и много други продукти и хранителни добавки както и информацията за тях, без някой "вносител" да му ги дава с луди надценки.
А на теб "вносителю" , УСПЕХ !

Fitnes Hrani
11th March 2011, 17:37
Окей, без да поднасям оферти, ще кажа следното:

Мултилевъл маркетинг компаниите направиха Acai Berry продуктите популярни. Но няма научни потвърждения зад това, което казват - нито за антиоксидантните свойства на продукта, нито за качествата им като добавка за диети. Няма абсолютно никакви доказателства засега, че консумацията на този плод променя теглото по какъвто и да е начин.

Така че дали ще избереш Acai Berry или доказано ефективния карнитин е напълно твой избор. Моят личен съвет е да се придържаш към научните доказателства, все пак зад промоцията и на двата продукта стоят компании, чиято основна цел е печалбата. Единствената разлика е, че в случая на карнитина има доказателства за ефективност.

И нека не забряваме, че няма магически добавки - отслабването изисква движение и упражнения.

Поздрави!

nikolov.n
11th March 2011, 19:03
Но няма научни потвърждения зад това, което казват - нито за антиоксидантните свойства на продукта, нито за качествата им като добавка за диети. Няма абсолютно никакви доказателства

С това не мога да се съглася , нужно е малко да се поинтересува човек и ще намери това което не знае , затова съм писал че разполагам и с информация. Да това е сравнително нов продукт но за малкото години на пазара се е доказал. Няма смисъл да отричаме нещо което така или иначе набира все по-широка популярност и се ползва от световноизвестни личности.
Все пак смятам че опитът с който разполагам ми дава малко повече знания в тази област.
Прав си обаче че магически добавки няма :)
Що се отнася до отслабването , Acai само може да ви е в помощ .
За добри резултати за отслабване е необходим преди всичко режим на хранене (не диети) ,след това са упражненията , и за двете обаче се иска воля .

Fitnes Hrani
11th March 2011, 20:51
Единственото проучване, което досега е доказало някакви положителни ефекти върху здравето, е направено в Texas A&M University (http://www.sciencedaily.com/releases/2008/10/081006112053.htm). Няма никакви доказателства, че продуктът спомага отслабването. Антиоксидантите, които съдържа, се възприемат от тялото, но отново експеримент върху 12 човека не е от най-достоверните. Защо хората да харчат пари за маркетингови послания, вместо просто да употребяват доказано добрия "стар" карнитин?

Знам, че трупате точки и искате да дигнете комисионната. Разбирам ви напълно, старо куче съм в мутилевъл маркетинга. Но нека бъдем напълно честни към хората, не разбирам защо трябва да се правят недоказани твърдения само за да се продадат една-две бутилки Acai през партньорския код.

Няма спор, че този плод е полезен. Никой не е казал, че не трябва да бъде част от здравословното меню, напротив, препоръчително е. Но има много по-добри добавки за отслабване, признати по цял свят, както от хората, така и от учените.

nikolov.n
11th March 2011, 21:57
Знам, че трупате точки и искате да дигнете комисионната. Разбирам ви напълно, старо куче съм в мутилевъл маркетинга. Но нека бъдем напълно честни към хората, не разбирам защо трябва да се правят недоказани твърдения само за да се продадат една-две бутилки Acai през партньорския код.


Кажи ми само къде видя че искам да продам нещо на някой ?
Аз съм просто потребител на който също един "вносител" се опита да ми продаде но така или иначе разбрах как да си вземам продуктите от които имам нужда без някой да ми слага надценка .
п-с: за изследванията ти куца информацията
п-с: продуктът е натурален и в тази връзка никой нямам намерение да лъжа че ще отслабне за една седмица , аз лично го вземам по други причини .

martopetev
28th March 2012, 14:38
Дами няма нищо което да действа мигновенно с невероятен ефект, Акаи Бери трябва да се прилага с диета и тогава ефекта става двоен. Тук можете да намерите нужната информация, http://acaiberrythin-info.com/ за съжаление е на английски, но по-образованите ще се справят.

StefanPetrov
13th June 2012, 18:05
Нещо интересно което намерих по темата цък (http://www.5strike.com/bg/invitation/bylink/94078) :Flying_wings:

cmokcmok
4th July 2012, 15:04
не знам нищо за akai berry thin,но майка ми пиела weight loss, плодовете акаи са там една от състажки на продукта, тя беше много доволна от резултати

ignatova
5th February 2015, 01:31
ами нормално е хапчетата да се приемат съчетани с диета,няма как да стане да се тъпчеш с всевъзможни меса и вкусотии и да очакваш ефект,ако щеш и да спиш в фитнеса

Murder
18th February 2015, 17:59
ами нормално е хапчетата да се приемат съчетани с диета,няма как да стане да се тъпчеш с всевъзможни меса и вкусотии и да очакваш ефект,ако щеш и да спиш в фитнеса
Само да добавя, че не винаги фитнеса е достатъчен, за да се постигне желаният ефект. Другата част на деня не е от без значение.