PDA

View Full Version : Проблемна кожа


meg23
1st February 2011, 14:46
Здравейте!
Бих искала да ви попитам как се справяте с черните точки по лицето , а и също с пъпките които на мен специално рядко ми излизат , но когато се появят не ми е много приятно.Другият ми въпрос относно тази тема е дали някой е ползвал ексфолиращия гел на Clean & Clear и какво е действието на този продукт.Сега използвам Garnier Pure 3in1 и има може би действие но не е чак толкова забележимо.Моля ви дайте някое съветче...

Предварително Благодаря! :))

Ice Cream
6th February 2011, 18:04
Здравейте!
Бих искала да ви попитам как се справяте с черните точки по лицето , а и също с пъпките които на мен специално рядко ми излизат , но когато се появят не ми е много приятно.Другият ми въпрос относно тази тема е дали някой е ползвал ексфолиращия гел на Clean & Clear и какво е действието на този продукт.Сега използвам Garnier Pure 3in1 и има може би действие но не е чак толкова забележимо.Моля ви дайте някое съветче...

Предварително Благодаря! :))
Темата ти не е в правилния раздел! Щом рядко ти излизат пъпки няма от какво да се притесняваш! Най-доброто за черните точки е парна баня с лайка,отварят се порите,взимаш едно памуче и почваш да се стискаш,но после си 2 дни червена-Е,преживява се :) Друг вариант е на козметик,там правят подобно нещо,пара,почистване и т.н. Ноза мен лично за да имаш хубава кожа най-важно е храненето и пиенето на много вода. Това,което си вкарваш в стомаха ти избива на лицето! :) Забелязала ли си ,че лятото кожата ни е много по-хубава ? Хпваме мног плодове,пием мнопо вода,а и особено като хванем един приятен загар на лицето :sunbath: