PDA

View Full Version : Бонус


pipi6
19th June 2006, 11:21
Здравейте!!!Ето ме отново с въпрос!!! Можете ли да ми кажете дали мога да ям Бонус, не защото ми се яде, а просто да ми регулира стомаха. При майка ми е повлиял доста добре в тази насока, но дали на мен ще ми се отрази на килограмите, тъй като се води,че съм на диета? Много ви благодаря предварително за компетентния отговор!!!

blagovest
19th June 2006, 12:25
Според мен можеш да ядеш Бонус!
И на мен не ми се яде хляб,но ям Бонус защото е вкусен и засища!
А също така и влияе добре на смилането на храната... :)

liophy
19th June 2006, 13:30
Когато аз съм на диета, хляба бонус е неизменна част от менюто ми. Защото, когато аз съм на диета не гладувам, а имам нужда от поне малко въглехидрати, а пълнозърнестия хляб е най--добрият вариант. И защото освен това, обичам хляб бонус - този със седемте зърна като го препека и си го посоля - ммм... може и без нищо друго да го ям

Gavr1
19th June 2006, 15:23
обичам хляб бонус - този със седемте зърна като го препека и си го посоля - ммм... може и без нищо друго да го ям
Да и аз когато ям хляб ям само Бонус със седемте зърна! :wink:

kali_
20th June 2006, 13:31
И аз много обичам Бонус. Наитина бързо засища. От другите видове ръжени и типови хлябове понякога съм изяждала 2-3 филии, а от бонуса ми е достатъчна една за да се заситя :wink:

verita
20th June 2006, 13:34
А аз мога да ям винаги още и още... От Лаком дол съм, и май ще си остана там за винаги :roll:

apoklistika
20th June 2006, 13:38
А аз мога да ям винаги още и още... От Лаком дол съм, и май ще си остана там за винаги :roll:
съседке,да не си и ти случайно на улица "Вечно гладна" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: аз защото от тези хлябове със семки и ядки май мога да изям и по едно кило :lol: :lol: :lol: особено като си препека филийки :lol: :lol:
но по темата-мисля че са много подходящи за диети :D

anastacia
26th June 2006, 19:53
Да от Бонуса се отслабва.И аз го ям.Може да изядеш 2-3 филии без проблем.А също така можеш и да ядеш бял хляб в комбинация с бонуса.Естествено,че 1 филия бонус и 1 филия бял хляб.Аз така ям.Незнам дали има резултат,защото скоро съм го почнала,но майка ми е много доволна.

liophy
27th June 2006, 10:40
Когато пазиш диета забрави за бял хляб!!!

sladkatony
27th June 2006, 10:47
Когато пазиш диета забрави за бял хляб!!!
Тук сме на едно мнение !

karine
27th June 2006, 11:29
Когато пазиш диета забрави за бял хляб!!!
Тук сме на едно мнение !

Мии специално при мен хляба няма никакво значение, когато съм на диета, ям какъвто има в магазина, а и приятеля ми предпочита белия :lol: така че е въпрос на организъм, виж вафлите, бонбоните и въобще всичко, което има захар ми се лепи веднага :? :P

pyceHka
29th June 2006, 13:26
ами не знам дали се отслабва от него, но със сигурност е по-полезен
само ако не беше по-калоричен от нормалния... :roll:

cristiano7
13th May 2007, 19:28
за да не отварям нова темичка ще постна тук

значи днес си купих хляб Бонус с Л-карнитин (теглото му е 200 г, три големи филии)
състав: цели пшеничени зърна (хляб без брашно), сол, мая, фреш, лен, тиквено семе, L-carnitine - 500 mg

калоричност на 100 г - 205 ккал
белтъчини - 9.1 г , въглех - 33 г, мазнини - 2.8 г


някой купува ли си го и какво ви е мнението за него??

pyceHka
13th May 2007, 19:49
на мен ми е адски вкусен :2034:

milqna
13th May 2007, 20:00
аз отнаало не го харесвах, но като свикнах с него вече ми харесва, но е адски гаден ако не е пресен :3000: Макар че го ядох близо година изобщо не бях отслабнала. По принцип всички казват че ако се откажеш от белия хляб ще свалиш кила но изобщо не е вярно :?

Liana
14th May 2007, 09:13
И този бонус с омега-3 мастни киселини е много хубав. Само най-новият бонус с коноп нещо не ми допада много много, но сигурно и с него ще свикна.

aniK
14th May 2007, 15:51
Абе аз не вярвам на тези Л-карнитини, омега-3 и т.н. Според мен е зарибявка. Затова за в къщи купувам който и да Бонус, без този с чушка или с ония черните топчета(не знам името на тязи подправка :oops: ). Вярно, че Бонус-а е доста по-качествен от друг черен хляб, чийто черен цвят очевАдно е постигнат с боя, но чак пък такива "суплементи" :D Аз все пак не го ям, много въглехидрат има, но за билдъри е супер :!:

mirka1234
14th May 2007, 16:07
ами не е ли наи-добре да не се яде хлаяб,защото аз не ям,а и жъобще не ми се прияжда каквато и манджа да ям.Хляба не е от такова значение нал?

Liana
15th May 2007, 13:50
Да aniK, права си, въпреки че мисля, че не им пречи да добавят малко Л-карнитин, а омега - 3 си има в слънчогледовите семки, а те се виждат в този бонус, така че тук не са излъгали. Аз редувам различните видове бонус, заради различния им вкус - все пак малко разнообразие.

Liana
15th May 2007, 13:52
ами не е ли наи-добре да не се яде хлаяб,защото аз не ям,а и жъобще не ми се прияжда каквато и манджа да ям.Хляба не е от такова значение нал?

Ако ядеш овесени ядки, мюсли, жито и т.н може и да не ядеш хляб. Но все пак трябва да си набавяш витамини от групата B.

aivito
15th May 2007, 14:32
Оф и аз не ям хляб ама моя яде на едно сядане цял ,и се чуди как съществуват хора които не ядат хляб :shock:

jivka
15th May 2007, 20:16
Искам да попита: Защо е по добре хляб Бонус да се яде препечен :?: От няколко места ми го казват,а никой неможе да ми обясни "Защо :?: " :2016:

cristiano7
15th May 2007, 20:36
тоя Бонус с Л-карнитин се намира много трудно...днес обиколих 4-5 магазина в града и все нямат от него...трябва като ходя в Метро или Била и да се запасявам за цяла седмица явно...тц тц тц

EvAnJeLiNa
16th May 2007, 08:19
Искам да попита: Защо е по добре хляб Бонус да се яде препечен :?: От няколко места ми го казват,а никой неможе да ми обясни "Защо :?: " :2016:
Защото непрепечен има отвратителен вкус,а като го препечеш си е доста вкусен,опитай и ще усетиш разликата :1241: :1231:

Desi82
17th May 2007, 14:49
Страхотен е рози хляб бонус Ел карнитин. Хапвам си го с удоволствие от известно време. Като цяло от 5-6 години ям само пълнозърнести хлябове или без брашно и поддържам стабилно тегло от 54-55 кг при ръст 172см. Белият хляб вече ми е супер безвкусен.

kaija
21st May 2007, 11:30
за да не отварям нова темичка ще постна тук

значи днес си купих хляб Бонус с Л-карнитин (теглото му е 200 г, три големи филии)
състав: цели пшеничени зърна (хляб без брашно), сол, мая, фреш, лен, тиквено семе, L-carnitine - 500 mg

калоричност на 100 г - 205 ккал
белтъчини - 9.1 г , въглех - 33 г, мазнини - 2.8 г


някой купува ли си го и какво ви е мнението за него??

ОТКЪДЕ ГО КУПУВАТЕ ТОЯ ХЛЯБ БРЕ ХОРА, НИКЪДЕ НЕ СЪМ ГО ВИЖДАЛА???В КВАРТАЛНИЯ МАГАЗИН ИМА 100 ВИДА ХЛЯБ, МА ТАКЪВ НЕ!!! КАЖЕТЕ...

aivito
21st May 2007, 11:32
На метро го има...аз от там си го взимам

kaija
21st May 2007, 11:34
:1207: мерсии!!!!

Desi82
23rd May 2007, 08:57
Аз си го купувам от Пикадили.

kaija
23rd May 2007, 09:31
намерих го в кварталния магазин, щеше да ми извади очите, има два вида, с 6 зърна и другия не се сещам къв беше. мерси все пак :)

Arielle
6th June 2007, 20:10
най- вкусният хляб, който съм яла, е един немски с ленено семе, много черен, с 8 тънки правоъгълни филийки в пакетчето, които са толкова влажни и вкусни, че можеш да ги ядеш без нищо отгоре. 1 филийка засища, а на дебелина цялото пакетче е колкото 2 филийки хляб добруджа..препоръчвам ви го!има го в хит и пикадили със сигурност!

Mena
6th June 2007, 21:29
Toзи хляб ли имаш предвид:
http://www.polana.com/product/330/23
Много е вкусен наистина, но ме притеснява дългия му срок на годност, какви ли консерванти има в него, за да издържа толкова месеца?

cranberry
6th June 2007, 22:10
най- вкусният хляб, който съм яла, е един немски с ленено семе, много черен, с 8 тънки правоъгълни филийки в пакетчето, които са толкова влажни и вкусни, че можеш да ги ядеш без нищо отгоре. 1 филийка засища, а на дебелина цялото пакетче е колкото 2 филийки хляб добруджа..препоръчвам ви го!има го в хит и пикадили със сигурност!
ама тежи

Arielle
6th June 2007, 22:42
да,това е хлябът, ами то се съхранява в хладинлик, за това е голям срокът предполагам ..