PDA

View Full Version : Аз съм лоена топка,помогнете ми,моля ви


suzka
24th June 2006, 07:49
Здравейте! Много ви моля помогнете ми че вече изпадам в депресия.Бях 64кг и със спорт, Л-карнитин и НВД свалих за 2месеца 10кг и към 10см от обиколките си на талията и ханша.Сега съм 54кг,ама мисля че съм една такава разплута.Всичко в мен е само мазнини.Наистина полудявам.Дайте ми съвет моля ви.Какво да правя???

bimbi
24th June 2006, 08:06
Здравейте! Много ви моля помогнете ми че вече изпадам в депресия.Бях 64кг и със спорт, Л-карнитин и НВД свалих за 2месеца 10кг и към 10см от обиколките си на талията и ханша.Сега съм 54кг,ама мисля че съм една такава разплута.Всичко в мен е само мазнини.Наистина полудявам.Дайте ми съвет моля ви.Какво да правя???как 54 кила и лоена топка, да не си висока 140 :roll: я се вземи в ръце и стига с тия депресии. браво за волята ти, малко хора успяват да свалят 10 кила за 2 месеца. захвани се и да спортуваш и хем ще отслабнеш още малко, хем ще се стегнеш :) (
п.п. като си пила карнитин предполагам че си спортувала обаче? или...?

suzka
24th June 2006, 08:15
:) Благодаря че ми повдигна настроението.Не съм 140,164 съм.Ама наистина съм само мазнини.До тук имах воля,ама сега като се гледам и не се харесвам,нещо нямам стимул да продължа.Какъв спорт ще ми препоръчате?Аз като пиех карнитина,тичан по 30мин и след това си провех тренировка с гирички- нали има упражнения с тях за всички мускулни групи.А тренировката с гирички ми продължаваше кам 40-50мин.Пиша в минало време защото от 2седмици не тренирам.Както казах вече нямам воля....

bimbi
24th June 2006, 08:24
еми то вкъщи малко трудно човек се захваща да тренира, ако е в зала някакси е по-лесно сякаш...поне за мен :?
отиди на фитнес, или пък се запиши на аеробика, тае-бо или квото там ти допада, вече има толкова много видове тренировки :) или пък на танци...що не :)

apoklistika
24th June 2006, 12:48
я се осъзнай,какви са тези неща :shock: аз съм 160 и тежа 52кг и не мисля че съм лоена топка :? браво,че си успяла да свалиш 10кг,затова се изисква огромна воля.сега ти остава само да се стегнеш.мисля че особено подходящи за стягане са каланетика и пилатес.но какъвто и да е спорта,полза има.не се отчайвай,продължавай в същия дух :D

estrella
24th June 2006, 20:07
Хващай някоя приятелка и ходете на тае-бо или на аеробика или на каквото и да е. Вземете си карти, така ще имате още един стимул :wink: И ако ще ходите на море, да не лежите само на плажа, ей! Плуването е велико:)

И СЕ УСМИХНИИИИ :wink:

suzka
25th June 2006, 08:02
Благодаря ви хора че ми повдигнахе духа :o Ще почна пак НДВ и спорт.Благодаря ви, наистина се чувствам по-добре.Гледам да не го правя в голяма драма че не се харесвам,а гледам да се мотивирам да пооправя това което не харесвам. :D