PDA

View Full Version : Leanor Drops


dima_teoharova
31st July 2006, 13:15
Някой да е чувал нещо за какпките за подтискане на апетита Leanor Drops? Интересува ме какъв ефект имат, защото много ми ги похвалиха?

dima_teoharova
31st July 2006, 13:23
имам предвид "капките" :oops:

amazing_girl
31st July 2006, 15:33
За първи път ги чувам като име,но от опит ти казвам,че продуктите за подтискане на апетита не са много ефикасни и в повечето случаи се появява йо-йо ефектът.И спреш ли да ги пиеш килограмите се качват двойно

apoklistika
31st July 2006, 15:54
Аз пък огладнявам от дъвчене на дъвки :roll:

apoklistika
31st July 2006, 15:54
[само дето от тия дъвки мога да умра от болки в стомаха :?
И това също.

bimbi
31st July 2006, 16:57
и с тоя метод на малко ядене и дъвчене на дъвка...колко килограма си? в смисъл наднормено имаш ли?

neli4ka
1st September 2006, 03:19
Мога само да ти кажа,че от таблетки и хапчета бях стигнала 95 кг.В къщи е пълно с такива таблетки с ананас и с незнам си кво.Давам ти пример-пих Ксеникал 2 месеца и свалих 8кг.,ноооо след,като ги спрях качих 19кг.Ееее не благодаря много не искам и да чувам за "чудодейни таблетки"Правилно хранене и спорт му е майката,въпреки,че аз бая съм се занемарила в последно време.Не си давай парите за глупости.Послушай ме :idea:

bimbi
1st September 2006, 07:58
...пих Ксеникал 2 месеца и свалих 8кг.,ноооо след,като ги спрях качих 19кг...божке :shock: що са изтърва така бе мацка :?

cranberry
1st September 2006, 08:27
по себе си имам наблюдения от всякаквите му там ходеи, слинеи, ябълкови оцети и т.н., че ми потискат апетита, когато психически съм се настроила, че ето видиш ли мога да мина покрай щанда с шоколадите и д ане забърша някой. мисълта ми е, че ако днес съм си навила на пръста, че мисе яде сладко и ще ям сладко, нищо не може да ми попречи.
един вид имат ефект на плацебо тия "бонбонки", т.е. ефект никакъв

Magikka
1st September 2006, 08:41
Аз знам, че при дъвчене на дъвка на празен стомах, се отделят киселини в стомаха (защото тй си мисли, че като дъвчиш ще му подадеш нещо, което трябва да се смила)....и при празен стомах се получава язва.

berla
24th November 2006, 17:08
Някой да е чувал нещо за какпките за подтискане на апетита Leanor Drops? Интересува ме какъв ефект имат, защото много ми ги похвалиха?
Аз съм чувала за капките. Добри отзиви, до колкото разбрах нямат странични здравословни ефекти. Наскоро четох една обява в нета, някой от Пловдив продаваше такива капки. Иначе, ако имаш познати по Англия могат да ти ги доставят. Мисля 25 лири струваха 20 или 30 мл.

gilgamex
9th April 2010, 22:44
gilgamex@abv.bg
за повече информация
0884180927

CrazyMuffin-
9th April 2010, 22:50
Темата е от 2006-та.. :roll:

daliq
9th April 2010, 23:24
Такива медикаменти не помагат , единственото от което съм виждала ефект на времето беше Златното чудо , но , то се пие по график и замества едно хранене , така че пак имаше смислен режим , не се връзвайте по мое мнение , при все че имам доста опит , само си давате парите . Това е индустрия която печели продавайки надежда : :(

Sunnny
17th April 2010, 14:07
Далия, не съм съвсем съгласна с теб - че продават надежда.

Да, тези, които обещават чудеса докато си стоиш на дивана, наистина залъгват.

Но какво лошо има в това да подкрепиш диетата и упражненията с таблетки, които ти ограничават приема на мазнини? Така хем не гладуваш, хем поемаш с 30% по-малко мазнини и е екстра.