PDA

View Full Version : ах тези 3 кг ПОМОЩ


wind
18th August 2006, 12:44
Искам да ви помоля за съвет!Вече изчетох толкова много неща,но след 5 дни заминавам на море,а от няколко дни си хапвах повечко и резултата е...3 кг повече.Моля ви ако някой има идея как да ги махна за 5 дни,защото доста по-добре ще се чувствам на плажа бяз тях :( .А за изнфо аз съм 173 и тежа 57 кг а преди бях 54 .благодаря ви за помоща предварително :oops:

Emily
18th August 2006, 12:59
Ееее, с тия мерки можеш да качиш още някое кило и пак на плажа ще ти завиждат...
А за спадане на тегло толкоз бързо има само един начин, ама няма да ти хареса - изяждаш кило развалени круши и стоиш 2 дни в тоалетната...
Просто в оставащите ти 5 дни не яж толкоз много и се движи повече.

грамофон
18th August 2006, 13:07
яж сутрин една лъжица овесени ядки с 2 лъжици мляко(нискомаслено)и 20-30 г ядки(лешници,бадеми) ако не ти е вкусно сложи половин лъжица мед. а през остатъка на деня само вода плодове(без банан) и зеленчуци

marlene
18th August 2006, 13:36
Подкрепям предишните отговори. Естествено зависи и за колко време си ги качила тя 3 кила. Ако един ден здравата си яла мисли че за 5 дена ще ги смъкнеш. Ама ако една две седмици си папала здраво може би ще трябва повече време. Е, няма страшно, два денa на плажа и ще ги свалиш.

cranberry
27th August 2006, 23:42
яж сутрин една лъжица овесени ядки с 2 лъжици мляко(нискомаслено)и 20-30 г ядки(лешници,бадеми) ако не ти е вкусно сложи половин лъжица мед. а през остатъка на деня само вода плодове(без банан) и зеленчуци

резултат = подут стомах

Street
28th August 2006, 11:26
за мен най-доброто решение си е , ядеш си нормално , просто всеки ден в оставащите 5 ходи на фитнес по 1-2 часа колело и като си починеш 1 час ще потичаш и лягаш да спиш ;)

грамофон
28th August 2006, 12:31
cranberry
сутрин най-важните съставки през останалото време нискокалорична храна(плодове зеленчуци), което води до недостиг на енергия,при което клетките започват да си набавят тази енергия от мазнините складирани в мастните депа.

пп. не виждам никаде начин да се подуе -освен ако не прави като теб
да яде 4 кила ябълки за обед и да изпие 5 литра вода наведнъж да тогава наистина ще се подуе

cranberry
28th August 2006, 13:03
Кой казва, че ям по 4 кила ябълки на ден?
и кво - най-важните съставки са киселото мляко и плодовете? ами честно казано, те мн не засищат

а що се отнася до нормалното ядене и много спортуване - това не е оптимален вариант за човек, който има да сваля малко кг. казвам го от чисто личен опит. идеята е отрицателен калориен баланс минус 300 до 500 кк на ден, 3-4 пъти седмично тренировки с тежести и 3 пъти седмично интервално кардио сутрин на гладно в нетренировъчни дни.
и така бавно, но славно...

грамофон
28th August 2006, 19:22
ти маи не слушаш
това е диета за човек които не спортува тя каза че иска да сваля и то само 3 кг за 5 дена не му трябва спорт(не е уточнила как иска да ги свали) а силен отрицателен калоричен баланс ,като сутрин поема най-основните съставки и те са есенциални аминокиселини и есенциални полиненаситени мазнини от омега 6 и омега 3, фибри 50 на 50, желязо и др., като се зареди сутринта(черният дроб е склад за всичко всичко каквото се сетиш витамини минерали протеини въглехидрати желязо тъпотиии др) с тези съставки вече през останалата част от деня не е важно какво яде само да е ниско калорично
пак казвам това е диета за човек които иска да свали за 5 дена без тренировка сега разбра ли ме!!!!!!

cranberry
28th August 2006, 21:00
Ок ок
сори
прав си, 5-те дни и без спорта, демек ОСНОВНОТО, съм го пропуснала, ама вече съм се отвратила от ткива диети - докараха ми гастрит, както и да е, всеки сам си знае, ама е кофти

MartyMcFly
29th August 2006, 15:12
Кафе цигари , кафе цигари , една дискотека (препиване) 5 часа спане ... и след това още 2 дена реанимираш ...
Резултата е минус 5-6 килиграма ;)

Chujdata
29th August 2006, 15:14
Аз така :lol:

Chujdata
29th August 2006, 21:26
Е да де, каква бира, какви са тези каруцарски питиета?
Сори, ама пак се отклонихме от темата :lol: