PDA

View Full Version : Точкова диета


fresh_@
7th September 2006, 09:05
http://rozali.com/diet.php?l=a&p=96
Какво мислите за тази диета? Дали би могло да има ефект от нея? :roll:

cranberry
7th September 2006, 10:30
тва е мн близо до НВД.
един вид ти казва, че може да ядеш месо в неограничено количество, което не е баш така

bimbi
7th September 2006, 14:09
ами аз вече трети ден съм на тази диета, само дето точките малко ми се разминават от тия дето ги имам. в понеделник ще кажа дали има резултат
п.п. първия ден щях да умра, беше ми много зле. незнам дали от липсата на въглехидрати или просто не ми беше ден 8)

cranberry
7th September 2006, 15:16
нормално е 1вите дни да ти е отпаднало

fresh_@
24th September 2006, 11:27
Резултати имаше ли?

TedyK
24th September 2006, 15:00
пробвала съм я. както при всяка диета резултатите са моментни, а изнервянето на N-та степен. създаването на хранителен режим е най доброто решение, идеята за бавното сваляне на килограми и ежедневното ходене в фитнес салона.

vipogosta
25th January 2007, 15:42
аа хора
аз я спазвам тази точкова диета истински ужас умирам от глад с тези точки то по добре да ям плодове на корем ефекта е същия :(
незнам вече какво ли неопитвах и все се отказвах на 10 ден този път издържах цели 26 и все още търпя :2006: обаче това наистина много омага велоаргометърът :)

pipi6
30th January 2007, 08:59
http://rozali.com/diet.php?l=a&p=96
Какво мислите за тази диета? Дали би могло да има ефект от нея? :roll:
Здрасти!!!Тази диета съм я правила 2-3 пъти за по няколко дни! Резултата, който получих беше, че от нея отвикнах да пия кафето със захар :) , но иначе нямаше кой знае какви резултати, освен, че аз лично започнах да си похапвам чипсове(те са май 50гр.-5 точки) доста често и то в не малки количества :oops: Това си го обяснявам може би с факта, че ми липсва сладкото(много го обичам) :oops: И в един прекрасен момент, когато решиш да я спреш такъв "захарен" бум става, че просто резултатите просто се изпаряват(поне при мен беше така)!!! :( Абе какво да ти кажа убедих се, че когато си похапваш по малко от всичко е много по-лесно, а и ефикасно :wink: