PDA

View Full Version : Съвети за напълняване


sexalert
14th September 2006, 09:04
На 27 години съм. Мъж.
Висок 182 см, тежа 62 кг.
Поддържам тези килограми от 7-8 години.
Промените в теглото ми варират от +/- 1 кг.

Работя в офис, рядко спортувам - предимно футбол.
Не мисля че бих имал времето и постоянството да ходя на фитнес.

Моля препоръчайте накакъв хранителен режим.
Искам да стигна тегло поне 70-75 кг.
Трябва ли да се обърна към лекар специалист, защото личния и други подобни не ми дават никакви смислени съвети.

Благодаря предварително.

Street
14th September 2006, 10:41
ами аз ям здраво , и това е . От 2 месеца ям по 5-6-7 пъти на ден и съм качил 8 килограма. Работата е че организмът ти се приспособява към този режим на хранене и без спортуване нзн дали няма да станеш и повече от 70-75 кг :lol:

Петко К
14th September 2006, 10:44
Да беше казал и какво и колко ядеш.
Ако не ходиш на фитнес, качените килограми ще са от мазнини. А като качиш мазнини положението ти ще се влоши.
Иначе, килограми се качват с ядене. Щом не качваш, значи ядеш малко. Друг начин няма.

sexalert
14th September 2006, 13:07
Да беше казал и какво и колко ядеш.
Ако не ходиш на фитнес, качените килограми ще са от мазнини. А като качиш мазнини положението ти ще се влоши.
Иначе, килограми се качват с ядене. Щом не качваш, значи ядеш малко. Друг начин няма.

Ами не бих казал, че ям малко може би нямам точна база за сравнение.
Ям най-вече месо :oops:
Съмнявам се, че ще натрупам мазнини, щото съм само кожа и кокали - има място и за мазнини.
Предполагам, че трябва да се храня още 2 пъти като съм на работа, но понеже в офиса не дават да се внася класическа храна, трябва да се задоволя с разни бисквити и пр.
Така че очаквам вашите съвети и в тази насока и въобще на какви храни да наблегна, едва ли ще мога да спазвам някаква диета.