PDA

View Full Version : Л-карнитин+Фат бърнър+Златно чудо


madbo
23rd September 2006, 22:35
Здравейте,

какво ще кажете за тази комбинация, дали ще подейства и дали някой е пробвал подобно нещо, както и дали е вазможо изобщо да се комбинират тези продукти и ако да в какъв ред да се приемат? :roll:

apoklistika
23rd September 2006, 22:42
Това ми звучи като манджа с грозде :lol: :lol:
Ако само на това разчиташ,без подходящ хранителен режим и фитнес,нали се сещаш,не очаквай голям резултат :wink:

cranberry
24th September 2006, 00:04
след около 1 год опитване на всякакви глупави хранителни добавки, които сега не ми се изброяват, стигнах от ли4ен опит до извода, 4е вси4ките са пълен та*ак, извинете за думата

леля мичИ
24th September 2006, 00:16
Аз мисля, че е добра комбинация, но ще е перфектна, ако включиш и:
КСЕНИКАЛ
КАЛОРЕКС
КАФЕ "ВИТА ГОЛД"
АУРА СЛИМ (дали има такова)
+ посещение при д-р Емилова
.... майтапче :lol: :lol: :lol:

mikse
25th September 2006, 11:49
Прочети състава им. Карнитин се съдържа и във фет бърнара. За златно чуцо не знам, не съм го ползвала.При мен лично по-ефективен е бил карнитина.Дори и без засилена физическа активнос е давал резултат, но съчетан със спорт е наистине много ефективен.

Cleopatra
25th September 2006, 12:43
Аз мисля, че е добра комбинация, но ще е перфектна, ако включиш и:
КСЕНИКАЛ


Е те туй чудо и на най-големия си враг не бих дала :lol:

djudistka
5th October 2006, 15:16
О, списъкът може да се удължи, само погледай тъпите реклами по телевизията! Защо ти трябва таралеж в гащите ?Със същия успех можеш да си пиеш по едно вит С и като си направиш една подходяща хранителна и двигателна програма ,пак ще влезнеш във форма /витаминчето е като психологическа подкрепа/

Street
5th October 2006, 15:43
Аз мисля, че е добра комбинация, но ще е перфектна, ако включиш и:
КСЕНИКАЛ
КАЛОРЕКС
КАФЕ "ВИТА ГОЛД"
АУРА СЛИМ (дали има такова)
+ посещение при д-р Емилова
.... майтапче :lol: :lol: :lol:

ама кво разправяш ... направо и от онези лепенки да си купи ...
Един познат каза, че златното чудо не му помогнал, дори напротив... а що се отнася до другото , само фат бърнър-а и малко фитнес от рода на 2 пъти в седмицата ест + умерено хранене и ще има ефект, нужно е само постоянство

go6o
5th October 2006, 18:00
Какви са тези глупости "Злато чудо " Кафе Витагор" и тем подобни глупости
Вземайте продукти от специализираните магазини а не от тв рекламите

Pimpin
8th October 2006, 18:05
Л-карнитин+Фат бърнър+Златно чудо

това може да при4ини диария и психосоматично разстройство и на мелез между кафърски бивол и бизон.

стига експерименти!!!

И тъй като меннието ми намирисва на гавра, д акажа пак че такива съмнителни питания, ще ги трия.

ГЕ
17th October 2006, 00:30
Какви са тези глупости "Злато чудо " Кафе Витагор" и тем подобни глупости
Вземайте продукти от специализираните магазини а не от тв рекламите
_______________
И аз подкрепям мнението ти

potatobook
17th October 2006, 10:14
Чувала съм, че приемането на L-корнитин води до образуване на мускулна маса, а за мен това е нежелан ефект.

Някой може ли да даде компетентно мнение по въпроса.

MachoMan
17th October 2006, 17:44
след около 1 год опитване на всякакви глупави хранителни добавки, които сега не ми се изброяват, стигнах от ли4ен опит до извода, 4е вси4ките са пълен та*ак, извинете за думата

е ако беше производител друго щеше да казваш 8) :lol: :lol: :wink:

LILenceto
19th October 2006, 23:20
Има ли ефект от Фет Бърнара? Аз спортувам мн и спазвам рерийм на хранене,но искам да засиля процеса и се 4удих дали това е добро?

cranberry
20th October 2006, 06:28
след около 1 год опитване на всякакви глупави хранителни добавки, които сега не ми се изброяват, стигнах от ли4ен опит до извода, 4е вси4ките са пълен та*ак, извинете за думата

е ако беше производител друго щеше да казваш 8) :lol: :lol: :wink:

е да ама не съм
прост потребител съм и си позволявам да го кажа

MachoMan
20th October 2006, 06:32
Aз продължавам да вярвам, че хранителните добавки не са пълен та*ак, но голямо значение има марката, как се пият и още 100 фактора след които идва цялостната картина. Естествено неможе да вземем 10 добавки, да хванем дистанционното и да чакаме ефект, работата не била толкоз проста. 8) :wink:

Elinceto
6th November 2006, 22:06
Комбинацията L-Carnitin+Fatburner е много добра.Аз самата ги пия преди тренировка.Но ефекта им е наи-забележим при активен спорт.Не бих казала и че L-Carnitina e вреден.Собствения ни организъм го продуцира,но просто в много минимални количества.А що се отнася до всички тези глупости от рода на кафе и златно чудо,мисля че само се опитват да вземат на хората парите.

ROSSI ROSSI
7th November 2006, 10:38
Относно калорекс - ефект никакъв. Бях пробвала и още нещо - но го забравих.
Златното чудо - на практика нищо не прави - ефектът идва от драконовския режим, при който се прилага. Най тежко е когато трябва да замениш вечеря и след това обяд с 1 суп. лъж. от чудото! При такъв глад - няма начин да не смъкнеш!
Навремето хвърлих страшно много пари и по Herba Life. Не че нямаше резултат - просто нищо не се получава с вълшебна пръчица!
Искам да ви попита отн. Л-карнитна. Добре ли би било както сега променям хранителния режим и започвам всекидневни тренировки - да подпомогна процеса с Л-карнитин или фет-бърнър?И каква трябва да е дозировката? Чувала съм, че преди тренировка се взима. Колко време? А в дните, когато примерно не се тренира - пак ли се взима?