PDA

View Full Version : Имам проблем


soni4ka
3rd November 2006, 18:40
здравейте ,искам да се обърна към вас с надеждата, че ще ми помогнете, забелязах че голяма част от вас са мн. осведомени :)
работата е там, че преди време имах проблеми с храненето, БЯХ НАИСТИНА ВМАНИАЧЕНА и около 2 години злоупотребявах с разхлабителните- хапчета ,чайове ,шоколадчета-каквото се сетите...
и сега ,когато спрях-сещате се какво стана- издувам се като балон и пълнея.
как де си нормализирам метаболизма :?:

blagovest
3rd November 2006, 18:53
здравейте ,искам да се обърна към вас с надеждата, че ще ми помогнете, забелязах че голяма част от вас са мн. осведомени :)
работата е там, че преди време имах проблеми с храненето, БЯХ НАИСТИНА ВМАНИАЧЕНА и около 2 години злоупотребявах с разхлабителните- хапчета ,чайове ,шоколадчета-каквото се сетите...
и сега ,когато спрях-сещате се какво стана- издувам се като балон и пълнея.
как де си нормализирам метаболизма :?:

Почни НВД например или някой друг хранителен режим!
Недей повече да злоупотребяваш с тялото си...

sunny_7
3rd November 2006, 18:58
:) Хе слънце позната ми е тази история. Това което научих аз от този форум, и ми подеиства екстра беше : Изчисли от колко калории на ден имаш нужда. Има разни калкулатори в нета. И ако примерно имаш нужда от 1500 намали ги максимум с 200 - 300. Ако ги намалиш с повече ще забавиш метаболизма си и свалените килограми ще се върнат 2 пъти по бързо отколкото си ги свалила. Закусваи винаги, ако не си свикнала ще свикнеш :) Закуската ти трябва да стане най важното ядене за деня, защото това са първите калории които изгаряш. Вечерята гледаи да не е много обилна, аз лично избяхгвам да има много въглехидрати. Обикновенно вечерям салата или плодове (както се казва на едро, в конски дози :) ) И псоледното е да започнеш да спортуваш. Каквото най ти харесва - фитнес йога тае бо шейпинг аеробика будокан бягане скачане на въже танци тренировки у дома ... каквото ти е най приятно и за каквото можеш да отделиш време. При мене имаше ефект, сигурна съм че и при тебе ще подейства. Ще се учудиш колко добре ще се чувстваш след тренировка :) Успех

cranberry
5th November 2006, 14:08
:) Вечерята гледаи да не е много обилна, аз лично избяхгвам да има много въглехидрати. Обикновенно вечерям салата или плодове (както се казва на едро, в конски дози :) ) Успех

другото ок, ама един виде ве4еряш въглехидрати = лподове, не е мн уместнобаш за ве4еря