PDA

View Full Version : Кажете че вече не знам какво да правя...


Reivun
4th November 2006, 20:34
Здравейте сладури...чела съм какви ли не форуми...какви ли не статий..явно грешката е в мен..но просто не мога да си намеря място че този проблем не мога да го реша...пускала съм теми и в др форуми но там обикновенно от раз казваят - седни и чети форума и тва е ...е чета аз..но явно ми липсва насърчение .. :( :(
Идеята е следната : на 17 съм 1.71 и съм 60кг.. искам да сваля поне 3 за месец (да кажем до Нова Година)..само че нямам никакво време да спортувам нещо. Опитвам се да намаля храната,но ясно че само от това няма да стане..купих си Л-картинин,но го спрях(след 3 употреби),защото щяха да ми се правят изследвания и т.н. ... моля ви някой да даде някакъв съвет понеже се отчаях ..а желание не ми липсва да се преборя... искам малко по стегнато дупе,бедра,плоско коремче и минус 3 кг за месец..наистина ли е невъзножно? :( :(

apoklistika
4th November 2006, 20:52
От въздуха няма да стане,правилно са ти казали хората,седни и чети форума.Ама дупето се стяга САМО от упражнения,така че ако не се захванеш със нещо,не очаквай резултат.Все още никой не е открил хапче за стягане да задните части-и аз чакам,ама няма :lol: :lol: :lol:

cocolino
4th November 2006, 21:51
Можеш да постигнеш някакви резултати(краткотраини в повечето случаи) :wink: и да свалиш тези 3 кг до Нова година, ако се подложиш на някакви бързи диети.Естествено, че можеш да направиш това, но аз лично не те съветвам да го правиш 8) .Един добър хранителен режим, ограничаване нa сладкото и тестените изделия за известно време + спорт е идеалния вариант :) .Не знам, винаги гледам много с повдигнато око на изказвания от рода “нямам никакво време за спорт”, дори и 15 мин на ден някаква гимнастика е добре като начало за тонус.По-скоро това,че нямаш време е от липса на мотивация за спортуване :wink: (може и да греша, но в много случаи излиза точно така).Едва ли е толкова трудно да се отдели 2-3 часа на седмица(на седмица :wink: ) за тренировки, може да са вкъщи, не говорим за фитнес зала и т.н.....В нета има най-различни програми, може да си потърсиш нещичко, ако все пак искаш да е без спорт, кажи – Здравеите, диети! 8)

sunny_7
4th November 2006, 22:08
Слушай моми4етата какво ти казват. Спорт му е майката. Отна4ало малко зор докато почне6 ама после няма да може6 да спре6, поне аз съм така. 6те иска6 о6те и о6те :)

ПС знам 4е не е по темата ама apoklistika видях една теоя снимка и ако знае6 как прили4а6 на кака ми петя малееее иде6е ми да гу6на компа. Много мъ4но ми стана ... :roll:

apoklistika
4th November 2006, 22:13
:shock: и аз се казвам Петя :shock:

sunny_7
4th November 2006, 22:19
Кажи 4е има6 две деца моми4ета - Кати и Деси и 6те ми събере6 о4ите. :)

apoklistika
4th November 2006, 22:22
Еееее,още едно не съм направила,ти вече второ ми нареди :lol: :lol: :lol:
И все пак,какво съвпадение :lol:

sunny_7
4th November 2006, 22:26
Дам наистина. Аз видях снимката ти в мода май 4е бе6е и много голямо впе4атление ми направи :) Много прили4а6 на нея, само 4е тя е с руса коса. :)

cranberry
5th November 2006, 13:53
3 кг за около месец-месеци половина е реално, оба4е си трябва псорт, защото ина4е ще загубиш и мускулна маса и ефекта няма да е същия
винаги има време за спорт
по половин 4ас през ден не може да ми кажеш, 4е не можеш да намериш да си тренираш вкъщи
if there's a will, there's always a way

cocolino
5th November 2006, 14:54
if there's a will, there's always a way

А така!Подкрепям абсолютно! :wink: :D