PDA

View Full Version : Безумно спешно...


never_mind
13th November 2006, 21:59
Здравейте. Да кажем че сте последната ми надежда защото вече откачам. Висока съм 162-3 и тежа 42-3 кг. Имам си що годе добро тяло нагоре ( гърди , корем, даже бих казала че имам за сваляне от корема малко мазнинки ;)) но идва проблемът ми - краката. просто са безумно слаби, въобще не се връзват с тазът ми и нагоре... то си личи и от кг ми де. точно поради тях изглеждам адски слаба и това ме дразни доста. храня се нормално, но моля ви кажете какво да направя за да подобря фигурата си? може да се каже че от 2-3 години краката ми НЕ са напълнявали :(:(
пп. мерси предварително
пп2.на 15 съм

cocolino
13th November 2006, 23:24
чета,чета с учудване и си мисля какво да ти отговоря...но послеписа си каза работата :lol: :wink:
не се притеснави толкова мн,то и аз на 15 години бях някъде толкова 43 кг-44...и това си е до възрастта,след 1ща година нещата се променят доста повече.Ако наистина си ядеш нормално и не трупаш не знам какво да ти препоръчам за ядене,може да те насочат към някакви упражнения и тренировки,нз... :roll:

gin100nic
14th November 2006, 01:18
Почвай фитнес.. Инструктор ще ти направи програма за качване и хранителен режим. :)
Еееех, да имах твоя проблем... Мечта ми е да имам да качвам... :D :D :D

Stil
14th November 2006, 09:05
Не се заблуждавайте :( Аз имам същата структура като never_mind -широки рамене,гърди ,коремче и слаби крака.Когато качвам кг,ги трупам само в горната част на тялото и паласки разбира се:evil:Краката ми отават винаги слаби. :cry: и на 15г. и на 25г стуктората на човек не се променя за съжаление.Като напълнея малко повечко и заприличвам на портокал със забодени 2 клечки за зъби отдолу :lol:
Така ,че never_mind не те съветвам да качваш кг ,а яко фитнес и повече клекове :roll:

cranberry
14th November 2006, 15:24
Като напълнея малко повечко и заприличвам на портокал със забодени 2 клечки за зъби отдолу :lol:
:roll:
аааа хахаххахаха тва с кле4ките мн ми хареса
и аз съм така, ама не башмкле4ки. кра4ката ми са си хубавки, не са слаби, ама трупна ли 2 кила - на кръста са

never_mind
14th November 2006, 16:54
Не се заблуждавайте :( Аз имам същата структура като never_mind -широки рамене,гърди ,коремче и слаби крака.Когато качвам кг,ги трупам само в горната част на тялото и паласки разбира се:evil:Краката ми отават винаги слаби. :cry: и на 15г. и на 25г стуктората на човек не се променя за съжаление.Като напълнея малко повечко и заприличвам на портокал със забодени 2 клечки за зъби отдолу :lol:
Така ,че never_mind не те съветвам да качваш кг ,а яко фитнес и повече клекове :roll:
точно !!! :( преди време реших да понапълнея и какво - идеалното ми коремче сега има излишни мазнинки а краката - никаква промяна. значи почвам фитнес и тва е. мерси много, очаквам още отг, а иначе фитнеса какво ще помогне по конкретно за краката...? :)

Stil
15th November 2006, 09:04
За краката -нищо ,но като цяло ще помогне тялото ти да се оформи добре. :lol:

karine
15th November 2006, 09:07
За краката, аз ти препоръчвам тенис на корт, този спорт е много енергичен и оформя страхотни мускули на краката, е разбира се в границите на нормалното:)

Sunflowera
15th November 2006, 11:46
Най-добре тръгни на фитнес и се консултирай с инструктор. Има доста силови упражнения за крака с които би могла да уголемиш малко прасеца и бедрата, и да ги оформиш. Едни крака могат да бъдат грозно слаби само ако няма никакво мускулче по тях, иначе според мен слаби, но жилави крака е адски секси :wink:

gin100nic
15th November 2006, 12:30
разбира се, че фитнесът може да ти помогне да оформиш и качиш мускул в краката. С фитнес се сваля и се качва в зависимост от хранене и програма. Повечето мъже са на режим за качване, например. Затова е важно инструктор да ти състави програмата и да те насочи в храненето.

Stil
16th November 2006, 00:50
Е дайте някой свестен инструктор де :roll:

Enerdji
16th November 2006, 07:42
Е дайте някой свестен инструктор де :roll:

Искаш персонален треньор или някой, който да ти състави програма :?:

Stil
16th November 2006, 12:58
Персонален треньор :roll: но и да ми състави програма,хр. режим и да ми каже какви химии да пия за по-бърз ефект :lol: също така да тренира с мен

Aquanim
16th November 2006, 19:52
с трениора искаш да тренираш или .... тои да тренира върху теб ;-)
а може и трениорка знам ли ;-)
хехехеххехехех

Stil
16th November 2006, 20:15
Аз си мислех ,че ще ме вземете насериозно а то... :roll:

cranberry
16th November 2006, 20:29
еми мога да ти препоръ4ам, ама ше е малко реклама, така 4е се въздържам

Enerdji
16th November 2006, 22:48
Персонален треньор :roll: но и да ми състави програма,хр. режим и да ми каже какви химии да пия за по-бърз ефект :lol: също така да тренира с мен

Ще говоря с колеги, с които сме били на курсове и работят в СОФИЯ (нали така) и мога да ти пратя телефоните им на лични, ще се уговорите, не знам за какви цени става дума, но това ще са уговорки между вас :)

Stil
16th November 2006, 22:50
Благодаря ти от сърце http://www.cheesebuerger.de/images/midi/liebe/a078

No_Conection
23rd November 2006, 01:31
Моля ви помогнете ми!Цял живот съм на диети глупости,обаче така и досега не разбрах една нормална диета,не получих един свестен съвет,всеки ми казва различно,висока сам 172 и тежа 70 кг ,възможно ли е до март месец да сваля 10 килограма и как?!да допълня че нямам време за фитнеси и такива работи,единствено мога да правя някакви упражнения вкъщи макар че не съм много спортна душа,а и незнам какви упражнения да правя!моля ви кажете ми надеждна диета,хапчета и упражнения или абе каквото и да е ако ще и отрова,...10х предварително!

neli4ka
23rd November 2006, 04:42
Пробвай С НВД(ниско-въглехидратна диета).
Поразгледай тук (http://spidersport.com/forum/)

bimbi
23rd November 2006, 08:15
Моля ви помогнете ми!Цял живот съм на диети глупости,обаче така и досега не разбрах една нормална диета,не получих един свестен съвет,всеки ми казва различно,висока сам 172 и тежа 70 кг ,възможно ли е до март месец да сваля 10 килограма и как?!да допълня че нямам време за фитнеси и такива работи,единствено мога да правя някакви упражнения вкъщи макар че не съм много спортна душа,а и незнам какви упражнения да правя!моля ви кажете ми надеждна диета,хапчета и упражнения или абе каквото и да е ако ще и отрова,...10х предварително!лятото свалих 7 килограма, като просто спрях да ям месо. газирано не пия по принцип. тестяно - Бонус за закуска и по-късно някоя бисквита. ако много ми се преяде сладко, и не мога да издържа - по 1-2 парченца шоколад.
а шефката ми за две седмици свали 3 килограма, като по цял ден тъпчеше месо и зеленчуци, вечер пийваше и вино. никакво сладко, тестяно или плодове.
успех :) може да кажеш по-натам каква си я свършила :)

ROSSI ROSSI
23rd November 2006, 09:25
Моля ви помогнете ми!Цял живот съм на диети глупости,обаче така и досега не разбрах една нормална диета,не получих един свестен съвет,всеки ми казва различно,висока сам 172 и тежа 70 кг ,възможно ли е до март месец да сваля 10 килограма и как?!да допълня че нямам време за фитнеси и такива работи,единствено мога да правя някакви упражнения вкъщи макар че не съм много спортна душа,а и незнам какви упражнения да правя!моля ви кажете ми надеждна диета,хапчета и упражнения или абе каквото и да е ако ще и отрова,...10х предварително!
Аз си мисля, че е повече от възможно! Ти самата си пробвала, както виждам, доста неща и диети. Сигурна съм, че си пробвала и такива, дето за 1 седмица сваляш 4 кг. Но явно и ти си разбрала, че не е това начинът. До март има повече от 3 месеца! Помисли за някакъв по-дългосрочен режим на хранене /не диета/, който да изключва "удебелителни" :lol: храни! И повече движение - поне ходи пеша колкото можеш повече!

Stil
24th November 2006, 08:51
еми мога да ти препоръ4ам, ама ше е малко реклама, така 4е се въздържам

:roll: :?:

never_mind
26th November 2006, 13:59
еми мога да ти препоръ4ам, ама ше е малко реклама, така 4е се въздържам

:roll: :?:

и аз проявявам това любопитство :roll:

а и бтв темата беше за качване, някой мод мисля че трябва да премести постовете на момичето дето каза че иска за сваляне.. :)

TedyK
26th November 2006, 18:33
мод се появява като дядо коледа леко. имай търпение.

за краката - в залите има страхотни уреди. прави ти се програма и за атакуваш.

за смъкването на 10 кг. до март ще се въздържа от мнение :lol:

Nevermind
27th November 2006, 15:18
Леле, момиченце, защо си ми взела така нагло ника :lol:
Не те е срам..
Относно въпроса ти - не се коркай много, още си малка и от опит знам че точно след 14-15 год. възраст много се променят нещата - бедрата се заоблят и така нататък, става по-женствена фигурата.
Все пак за да си спокойна - отиди в някой фитнес, обясни им какъв ти е проблемът и ги накарай да ти изготвят програма. Ако правиш упраженения с повечко тежсти за краката, ще трупнеш мускула маса, което ще ги уплътни.
Успей! :wink: